Rīcības plāns gadījumiem, kad tiek atteiks ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir ļoti labs risinājums brīžiem, kad steidzami nepieciešami papildus līdzekļi, taču nav citu iespēju, kā tos gūt. Ja ātrais kredīts tiks ņemts atbildīgi, nekādām problēmām nevajadzētu rasties. To, kā aizņemties atbildīgi un pārdomāti varat uzzināt kredītu salīdzināšanas portālā Kredits247. Tomēr, kaut arī šis pakalpojums attiecīgās situācijās ir ērts un izdevīgs, tas ne vienmēr ir pieejams, tāpēc šeit būs rīcības plāns tiem gadījumiem kad ātrais kredīts būtu tiešām noderīgs, taču tas kādu iemeslu dēļ tiek atteikts.

Pirmā lieta, ko šādos gadījumos vajadzētu darīt, ir meklēt iespējas ātri iegūt naudu paša spēkiem. Tā kā ātrie kredīti parasti tiek izmantoti tieši ārkārtas situācijām, kad krāšanai un taupīšanai nav laika, šādi ieteikumi nederēs. Šeit vairāk ir runa par veidiem, kā nopelnīt. Varbūt varat ātri atrast kādu veidu, kur piestrādāt vienu vai divas dienas ar tūlītēju samaksu? Varbūt varat palūgt darbā avansu? Varbūt varat pārdot kādas sev nevajadzīgas mantas, tādējādi mazliet nopelnot? Iespēju ir ļoti daudz, tāpēc, pirms sākat uztraukties, padomājiet, vai ātrā kredīta atteikums nav pat laba lieta, jo dod jums iespēju pašam atrisināt savas finansiālās problēmas, bez kreditēšanas pakalpojumu izmantošanas.

Tomēr, ja cilvēks jau ir izlēmis par labu ātrajiem kredītiem, visticamāk viņš citas opcijas jau ir apdomājis un šis padoms derēs vien retajam. Ja kredīts tiešām ir nepieciešams, būs jāmēģina to dabūt. Vispirms, pats padomājiet par iemesliem, kāpēc kredīts jum varēja tikt atteikts. Ja skaidri zināt iemeslu un tas ir ļoti nopietns, piemēram, sabojāta kredītvēsture, tad būs vajadzīgs sarežģītāks rīcības plāns, taču, ja iemesls ir maznozīmīgs, varat vienkārši nosūtīt kredīta pieteikumu citam kreditoram. Visticamāk, vismaz viens nebanku kreditors jums aizdevumu piešķirs. Arī tad, ja iemesls kredīta atteikumam ir nopietns, jūs varat izmantot šo pašu metodi, taču tad iespēja saņemt kredītu ir ļoti minimāla, turklāt, tas arī nebūtu vēlams, jo tas neatbilst atbildīgas aizņemšanās principiem.

Ja jūsu kredītvēsture ir sabojāta, vai arī ir kāds cits ļoti svarīgs iemesls, kāpēc ātrais kredīts tika atteikts, jūsu vienīgā reālā iespēja saņemt aizdevumu ir, ņemot kredītu ar ķīlas nodrošinājumu. Tādā gadījumā jums ir iespēja ņemt auto kredītu vai hipotekāro kredītu. Hipotekārais kredīts ir aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu, bet auto kredīts ir aizdevums pret auto ķīlu. Ja nepieciešams neliels aizdevums, labāks variants būtu tieši auto kredīts, taču jāskatās, kas ir labāk katrā konkrētajā situācijā. Ja jums nav ne auto, ne nekustamais īpašums, vēl varat mēģināt iegūt kredītu ar galvotāja nodrošinājumu avi kredītu no privātpersonām.

Ja pilnīgi neviena no augstāk minētajām iespējām jums neder, varat vēl mēģināt palūgt aizdevumu jūsu vietā paņemt kādam citam. Tas noteikti nav pats labākais plāns, bet ja citas izejas nav, varat ķerties pie pēdējā salmiņa. Visticamāk kam tādam piekritīs vien jums ļoti tuvs cilvēks, jo kredītu ņemšana priekš citiem vienmēr ir ļoti riskanta. Ja izmantojat šādu variantu, pret kredīta atmaksu jums ir jāattiecas daudz nopietnāk, jo jūs nevarat pievilt cilvēku, kas jums izrāda tik lielu pretimnākšanu.

Ar to arī iespējas beidzas. Ja neviens no minētajiem variantiem jums neder, visi varianti tiešām ir izsmelti un problēmas risināšana būs vien jāatliek līdz laikam, kad jums būs iespējas iegūt naudu. Ja problēma ir tiešām akūta, tas noteikti nebūs patīkami, taču tā būs mācība visai turpmākajai dzīvei un pēc tam zināsiet, ka tikai uz kredītiem vien paļauties nedrīkst. Ir jāveido uzkrājumi neparedzētām situācijām un jau laikus jāizstrādā rīcības plāns, lai šādās situācijās nekad nenonāktu.

Reklāmraksts

Komentēšana liegta.

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma