Esmu piekusis no atpūtas – vēlos strādāt!

Aivita Lizdika

Nedēļas nogale iesākās ar Latvijas neatkarības atgūšanas dienas svinībām ceturtdien, pēc tam priekšā vēl trīs brīvdienas. Iestājoties siltākam laikam, daudzi dosies uz dārziem, pārskatīs laukus un pagalmus, ķersies pie sen ieplānotajiem darbiem. Taču pirms vasaras sezonas šī ir vēl lieliska iespēja izbaudīt arī dažādus kultūras un sporta pasākumus, ko bagātīgi sarūpējuši mūsu kultūras darbinieki. 4. maijs kopīgi pavadīts pie balti klāta galda, bet šodien, 5. maijā, visi aicināti uz erudīcijas spēles “Prāta laboratorija” noslēgumu Apes tautas namā. Vakarā Mālupes Saieta namā viesosies Jaunannas amatierteātris ar izrādi “Šūpoles”, bet vēlāk būs iespējams ballēties kopā ar Kasparu Maku Māriņkalnā.

Plaša izklaides programma paredzēta arī sestdien, 6. maijā, kad Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē notiks Alūksnes Bērnu un jauniešu centra deju kolektīva “Enku – drenku” 25 gadu jubilejas koncerts, Apes novadā “Upju festivāls Vaidava – 2017”, Alsviķos “Prāta spēļu” konkurss, Liepnas tautas namā vokālo ansambļu 18. sadziedāšanās, “Danču vakars tautiešiem” Jaunlaicenes tautas namā, bet Apē maija naksnīgais sajūtu koncerts “Satikšanās” brīvā dabā. Ja tomēr gribas aizbraukt kur tālāk – ikvienam ir iespēja apmeklēt “Maģisko sajūtu nakti” Valmierā, Gaujas Stāvajos krastos, kur parka apmeklētāji aicināti doties tūkstošiem sveču gaismu un krāsu pasaulē, romantiskas mūzikas un dzejas skaņās, brīnumainās gaismu spēlēs, kas noteikti ļaus aizmirst ikdienas rutīnu un sniegs iespēju pilnībā ļauties sajūtām.

Turpināt izklaides un baudīt kultūru pēc sirds patikas būs iespējams arī vēl svētdien, asinot prātu Jaunlaicenē, baudot grupas “Raxtu Raxti” koncertu Alūksnē un citus. Tādēļ jācer, ka šī tiešām būs viena no tām reizēm, kad pēc garajām brīvdienām beidzot varēs teikt – esmu piekusis no atpūtas, vēlos strādāt!

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

21. jūlijā 11.00 Ilzenē sacensības „Stipro skrējiens”.

21. jūlijā 12.00 Bejas novadpētniecības centrā viesosies radoša būtne Daina Binde, ar kuru kopā darbosimies, gatavojot krēmu rokām un zobu pastu. Līdzi jāņem divas 50 ml tilpuma burciņas.

21. jūlijā 20.00 Jaunannā uz plosta Pededzes upē, upes augšpusē pie tilta muzicē Zane Junkuna un Māris Rozenfelds, piedāvājot koncertprogrammu „Ar Tevi”.

Lasīt tālāk »