Atsāk olu ražošanu ar trīskāršu jaudu

 

Neilgi pirms Lieldienām olu ražošanu Ziemera pagastā modernizētās telpās atsācis kādreizējais SIA “Vistako”, kas tagad nodēvēts par Alūksnes putnu fermu. Ražošanas jauda palielināta vairāk nekā trīs reizes, un pirmās olas, ko var iegādāties turpat pie ražotnes atvērtajā kioskā, pircēji jau paspējuši novērtēt.

Uzņēmuma īpašnieks Juris Adamovičs ir agronoms un, lai realizētu ideju par modernas putnu fermas izveidi, ieguldīja savu finansējumu, izmantoja Latvijas lauku atbalsta dienesta palīdzību, finanšu institūcijas “Altum” finansiālo atbalstu un, piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus, īstenoja mērķi, un realizēja šo projektu.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.04.2017.

1 komentārs

  1. līdzjūtīgais:

    Cepuri nost,prieks par jaunajiem uzņēmējiem tikai vai cilvēki zina kā tur tik pārkāptas darba normas lai pabarotu badainos ar olām,kūtī ir jāstrādā bez brīvdienām-ne svētku,ne svētdienu un pa 12 stundām.Arī olas šķirot cilvēkiem tik laupīts brīvais laiks– diez ko par to domā mūsu darba inspekcīja…….Bet varbūt šie arī ēd olas…….

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

  • ANITA: LABI PATEIKTS!PALDIES!...

  • Ziema: Atceros Jūsu mammu kā brīnišķīgu,iejūtīgu pedagoģi un skolas dire...

  • Repsis: Pāris gadi būs jagaida....

Līdz 30. novembrim Annas kultūras namā izstāde “Bija tāds laiks…” – atjaunotajam Alūksnes rajonam – 50.

17. novembrī 14.00 Viktora Ķirpa Ates muzejā Latvijas valsts dzimšanas dienai veltīts svinīgs pasākums un Kalncempju pagasta pārvaldes cildinājumu pasniegšana.

17. novembrī 18.00 Mārkalnes tautas namā “Ar mīlestību Latvijai” – svinīgs pasākums valsts dzimšanas dienā, jaundzimušo sumināšana, 20.00 atpūtas vakars.

17. novembrī 19.00 Kolberģa tautas namā Valsts svētku koncerts “Mēs savai Latvijai tik dažādi”. Ieeja: bez maksas. 21.00 svētku balle ar groziņiem kopā ar grupu “Putukvass”.

Lasīt tālāk »