Atsāk olu ražošanu ar trīskāršu jaudu

 

Neilgi pirms Lieldienām olu ražošanu Ziemera pagastā modernizētās telpās atsācis kādreizējais SIA “Vistako”, kas tagad nodēvēts par Alūksnes putnu fermu. Ražošanas jauda palielināta vairāk nekā trīs reizes, un pirmās olas, ko var iegādāties turpat pie ražotnes atvērtajā kioskā, pircēji jau paspējuši novērtēt.

Uzņēmuma īpašnieks Juris Adamovičs ir agronoms un, lai realizētu ideju par modernas putnu fermas izveidi, ieguldīja savu finansējumu, izmantoja Latvijas lauku atbalsta dienesta palīdzību, finanšu institūcijas “Altum” finansiālo atbalstu un, piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus, īstenoja mērķi, un realizēja šo projektu.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.04.2017.

1 komentārs

  1. līdzjūtīgais:

    Cepuri nost,prieks par jaunajiem uzņēmējiem tikai vai cilvēki zina kā tur tik pārkāptas darba normas lai pabarotu badainos ar olām,kūtī ir jāstrādā bez brīvdienām-ne svētku,ne svētdienu un pa 12 stundām.Arī olas šķirot cilvēkiem tik laupīts brīvais laiks– diez ko par to domā mūsu darba inspekcīja…….Bet varbūt šie arī ēd olas…….

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

22. maijā 14.30 Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņa nodarbība “Ko tu zini par drošību?”.

23. maijā, apliecinot savu mīlestību Latvijai, izzinošs brauciens senioriem – Smiltenes novads, Valkas novadu, Strenču novads, Beverīnas novads. Pieteikšanas līdz 18. maijam un informācija pa tālruni 25775584.

23. maijā 10.00 Jaunannas tautas namā senioru ikmēneša tikšanās.

24. maijā 16.30 – 18.30 Alūksnes Muižas parkā pie Eola tempļa skriešanas seriāla “Alūksnes pavasaris” noslēguma kārta.

Lasīt tālāk »