Atsāk olu ražošanu ar trīskāršu jaudu

 

Neilgi pirms Lieldienām olu ražošanu Ziemera pagastā modernizētās telpās atsācis kādreizējais SIA “Vistako”, kas tagad nodēvēts par Alūksnes putnu fermu. Ražošanas jauda palielināta vairāk nekā trīs reizes, un pirmās olas, ko var iegādāties turpat pie ražotnes atvērtajā kioskā, pircēji jau paspējuši novērtēt.

Uzņēmuma īpašnieks Juris Adamovičs ir agronoms un, lai realizētu ideju par modernas putnu fermas izveidi, ieguldīja savu finansējumu, izmantoja Latvijas lauku atbalsta dienesta palīdzību, finanšu institūcijas “Altum” finansiālo atbalstu un, piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus, īstenoja mērķi, un realizēja šo projektu.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.04.2017.

1 komentārs

  1. līdzjūtīgais:

    Cepuri nost,prieks par jaunajiem uzņēmējiem tikai vai cilvēki zina kā tur tik pārkāptas darba normas lai pabarotu badainos ar olām,kūtī ir jāstrādā bez brīvdienām-ne svētku,ne svētdienu un pa 12 stundām.Arī olas šķirot cilvēkiem tik laupīts brīvais laiks– diez ko par to domā mūsu darba inspekcīja…….Bet varbūt šie arī ēd olas…….

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Atceros Jūsu mammu kā brīnišķīgu,iejūtīgu pedagoģi un skolas dire...

  • Repsis: Pāris gadi būs jagaida....

  • līdzjūtīgais: Cepuri nost,prieks par jaunajiem uzņēmējiem tikai vai cilvēki zin...

  • tautietis: Aizmirsa akcentēt, ka to darīja pirms vēlēšanām, lai varētu teikt...

  • Lilija: Kaut arī bilde ir pasena, tomēr tas ir īpašs skatījums uz bērnu s...

  • apenite: Labi vārdi!...

20. septembrī 12.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā tikšanās ar dzejnieci, dramaturģi, rakstnieci Ingu Gaili.

20. septembrī 14.00 Malienas tautas nama mazajā zālē literāri muzikāla pēcpusdiena “Es Tevī iemīlēšos rudenī…”. Uz tikšanos aicina dāmu klubiņa “Ābele” dalībnieces un dzejniece Biruta Koknese.

21. septembrī Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas ekspertu pēcpusdiena “Spilgtākie iespaidi”.

22. septembrī pie Ilzenes pamatskolas Olimpiskā diena.

Lasīt tālāk »