Arī ziepes vārīt ir jāmāk!

“Manas ziepītes Jūsu rociņām” – šāds uzraksts rotā annenietes Maritas Fominas vizītkarti, ieskicējot gan viņas pašreizējo nodarbošanos, gan tajā ieguldīto attieksmi. Vizītkartes tapa pēc Alūksnes Tūrisma informācijas centra ierosinājuma, kad, iepazīstoties ar centra suvenīru un vietējo mājražotāju piedāvājumu, ne viena vien apmeklētāja skatiens apstājās pie Maritas gatavotajām ziepēm un tika pausta vēlme sazināties ar autori personīgi. Atskanot vizītkaršu izgatavotāja telefona zvanam ar jautājumu “Ko rakstīt virsū?”, iepriekš minētie vārdi bija pirmie, kas ienākuši prātā. Tikpat spontāni un negaidīti notikusi arī Maritas pievēršanās ziepju gatavošanai, kas nepilna gada laikā pārvērsta par īstu mākslu.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 31.03.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »