Noskaidro pusfinālistus

Sestdien Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē norisinājās pēdējās priekšsacīkšu spēles novada basketbola čempionātā vīriešiem. Jau nākamajā dienā tika noteikti pusfinālisti, kas turpinās cīņu par uzvaru turnīrā.

Šogad dalību Alūksnes novada basketbola čempionātā uzsāka septiņas komandas, kas, ņemot vērā iepriekšējā gada rezultātus, tika sadalītas divās līgās. Pirmajā līgā iekļuva “4 plus”, “Kalnu namiņš”, “LAVE” un “Standarts”, bet II līgā – “BJSS”, “BJSS – 2” un “Seniori”. Katras līgas komandas priekšsacīkstēs izspēlēja divus spēļu apļus. To izskaņā I līgas divas spēcīgākās komandas automātiski iekļuva pusfinālā, bet 3. un 4. vietas ieguvēji tikās ar II līgas divām spēcīgākajām komandām, lai cīnītos par atlikušajām divām pusfināla vietām. II līgas 3. vietas ieguvējiem dalība čempionātā beidzās līdz ar priekšsacīkstēm.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.03.2017.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »