Parāda labāko sniegumu biatlona vēsturē

Šodien ar jaukto stafeti noslēgsies Slovākijā notiekošais Pasaules jauniešu un junioru čempionāts, starp kura dalībniekiem ir arī junioru grupas pārstāvji no Alūksnes – Vladislavs Ņedaivodins un Ingus Deksnis. Pēdējais lielisku startu aizvadīja individuālajā distancē, parādot labāko sniegumu Latvijas biatlona vēsturē, kāds piedzīvots šajā čempionātā.

Startējot 15 kilometru klasikā, I. Deksnis bija vienīgais, kam sacensības izdevās pabeigt bez nevienas kļūdas, aizverot visus 20 mērķus. Tas ļāva viņam finišu sasniegt 5. vietā, no uzvarētāja – norvēģa Sindre Petersena – atpaliekot par 1:10 minūtēm. No 3. vietas alūksnieti šķīra 15 sekundes. Ar divām kļūdām šaušanā distanci veica V. Ņedaivodins, iegūstot 30. vietu no 85 startējušajiem.

Nedēļas nogalē notikušajās sprinta sacensībās V. Ņedaivodins (1+1) ieguva 51. vietu, bet I. Deksnis (0+3) palika sešdesmitais. Abi kvalificējās iedzīšanas sacensībām, kur V. Ņedaivodins ar trīs kļūdām šaušanā pakāpās uz 45. vietu. Par sešām pozīcijām savu rezultātu uzlaboja arī I. Deksnis, kurš ar piecām kļūdām šaušanā finišēja 54. vietā.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

19. oktobrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņš “Neparastie dzīvnieki”.

19. oktobrī 22.00 Liepnas tautas namā diskoballe.

20. oktobrī 10.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk.

Lasīt tālāk »