Parāda labāko sniegumu biatlona vēsturē

Šodien ar jaukto stafeti noslēgsies Slovākijā notiekošais Pasaules jauniešu un junioru čempionāts, starp kura dalībniekiem ir arī junioru grupas pārstāvji no Alūksnes – Vladislavs Ņedaivodins un Ingus Deksnis. Pēdējais lielisku startu aizvadīja individuālajā distancē, parādot labāko sniegumu Latvijas biatlona vēsturē, kāds piedzīvots šajā čempionātā.

Startējot 15 kilometru klasikā, I. Deksnis bija vienīgais, kam sacensības izdevās pabeigt bez nevienas kļūdas, aizverot visus 20 mērķus. Tas ļāva viņam finišu sasniegt 5. vietā, no uzvarētāja – norvēģa Sindre Petersena – atpaliekot par 1:10 minūtēm. No 3. vietas alūksnieti šķīra 15 sekundes. Ar divām kļūdām šaušanā distanci veica V. Ņedaivodins, iegūstot 30. vietu no 85 startējušajiem.

Nedēļas nogalē notikušajās sprinta sacensībās V. Ņedaivodins (1+1) ieguva 51. vietu, bet I. Deksnis (0+3) palika sešdesmitais. Abi kvalificējās iedzīšanas sacensībām, kur V. Ņedaivodins ar trīs kļūdām šaušanā pakāpās uz 45. vietu. Par sešām pozīcijām savu rezultātu uzlaboja arī I. Deksnis, kurš ar piecām kļūdām šaušanā finišēja 54. vietā.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »