Parāda labāko sniegumu biatlona vēsturē

Šodien ar jaukto stafeti noslēgsies Slovākijā notiekošais Pasaules jauniešu un junioru čempionāts, starp kura dalībniekiem ir arī junioru grupas pārstāvji no Alūksnes – Vladislavs Ņedaivodins un Ingus Deksnis. Pēdējais lielisku startu aizvadīja individuālajā distancē, parādot labāko sniegumu Latvijas biatlona vēsturē, kāds piedzīvots šajā čempionātā.

Startējot 15 kilometru klasikā, I. Deksnis bija vienīgais, kam sacensības izdevās pabeigt bez nevienas kļūdas, aizverot visus 20 mērķus. Tas ļāva viņam finišu sasniegt 5. vietā, no uzvarētāja – norvēģa Sindre Petersena – atpaliekot par 1:10 minūtēm. No 3. vietas alūksnieti šķīra 15 sekundes. Ar divām kļūdām šaušanā distanci veica V. Ņedaivodins, iegūstot 30. vietu no 85 startējušajiem.

Nedēļas nogalē notikušajās sprinta sacensībās V. Ņedaivodins (1+1) ieguva 51. vietu, bet I. Deksnis (0+3) palika sešdesmitais. Abi kvalificējās iedzīšanas sacensībām, kur V. Ņedaivodins ar trīs kļūdām šaušanā pakāpās uz 45. vietu. Par sešām pozīcijām savu rezultātu uzlaboja arī I. Deksnis, kurš ar piecām kļūdām šaušanā finišēja 54. vietā.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

  • ooo: Atdodiet Mairim....

24. janvārī Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana „Darbnīca dvēselei” –“…kas ar lellēm nespēlējās, tas laimi neredzēja…”.

24. janvārī 9.00 Alsviķu bibliotēkā senioru grupas “Par prieku sev un citiem” tikšanās.

24. janvārī 10.00 Jaunannas bibliotēkā senioru tikšanās sadarbībā tautas namu. Kavēšanās atmiņās, aplūkojot vecos foto albumus.

25. janvārī 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

Lasīt tālāk »