KONKURSS! Ar “Audiokvartālu” iepazīstieties “Citā operā”!

25. martā bārā “Cita opera” viesosies grupa “Audiokvartāls”. Tā ir latviešu poprokgrupa, kura kļuva atpazīstama pēc savas pirmās dziesmas “Pelēkos rītos” nākšanas klajā, kurai tapis arī video. “Audiokvartāla” pamatā darbojas mūziķi Ivars Ozoliņš (vokāls, bass), Arnis Ozoliņš (ģitāra), Juris Ludženieks (taustiņi), Ludvigs Lielauss (sitamie instrumenti).

Dziesma ir par pelēkiem rītiem, kad pamostoties šķiet, ka nav neviena, kas varētu saprast, bet, izrādās – šāds tukšums var būt pat veldzējošs.
“Patiesībā dziesma tapa jau ļoti sen un bija domāta kā akustiska, mierīga dziesma, drīzāk duets ar kādu meiteni, bet, kad to parādīju pārējiem puišiem, tad nolēmām, ka dziesmu ir ne tikai vērts ierakstīt, bet nodibināt arī jaunu grupu. Tā arī tapa “Audiokvartāls”,” mazliet ironizējot, stāsta grupas vokālists Ivars Ozoliņš.

Grupa “Audiokvartāls” 2016. gadā klausītājiem nodevusi singlu un ASV tapušu video “Tu ar mani”. Šis ir pirmais ieraksts, kopš grupai pievienojies bundzinieks Ludvigs Lielauss. “Kādu laiku klusējām, bet tagad mums ir jauns bundzinieks, jauns skanējums, jauna dziesma un video. Esam priecīgi turpināt iesākto mūzikas pasaulē. Par to arī singls, ka, pat nokļūstot bezdibenī, ir jāturpina ceļš un jāīsteno mērķi,” apgalvo grupas puiši. Dziesmai tapis arī videoklips, kas īstenots, pateicoties futbola skolas “Metta” atbalstam.

Alūksnieši aicināti iepazīt, ja tas vēl nav izdarīts, grupu 25. martā bārā “Cita opera”, Alūksnē, un jau pirms tam, piedaloties konkursā, iegūt brīvbiļetes.

Konkursa jautājumi
1. Kurā gadā izveidota grupa “Audiokvartāls”?
2. Kā sauca grupu, kuras pamatā darbojās tagadējie “Audio-kvartāls” dalībnieki?

Pareizās atbildes redakcijā Pils ielā 27, Alūksnē, LV-4301 vai “Malienas Ziņu” pastkastē Pils ielā 27, 1. stāvā, vai uz e-pasta adresi reklama@malienaszinas.lv, norādot savu tālruņa numuru, gaidām līdz 17. martam.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »