Rīko Jāzepa Vītola mūzikai veltītu vizuālās mākslas konkursu

Jau 11. reizi Gaujienas mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Jāzepa Vītola memoriālo muzeju “Anniņas”, Gaujienas pagasta pārvaldi un biedrību “Vītolēni” rīko vizuālās mākslas konkursu, kas ir veltīts J. Vītola mūzikas popularizēšanai.

Kā pastāstīja Gaujienas mūzikas un mākslas skolas direktore Ilze Dāve, konkursa mērķis ir popularizēt bērnu un jauniešu vidū latviešu klasiskās mūzikas pamatlicēju Jāzepu Vītolu, ar vizuālas mākslas izteiksmes līdzekļu palīdzību radoši paust attieksmi pret viņa darbiem. Konkursā aicināti piedalīties bērni un jaunieši no septiņu līdz 18 gadu vecumam un pirmo reizi – arī pieaugušie.

Konkursa dalībnieku uzdevums ir, klausoties J. Vītola kora dziesmu “Skaisti dziedi lakstīgala”, veidot krāsu kompozīciju papīra mozaīkas tehnikā Dziesmu var noklausīties youtu.be/ZHk9H4qa18M. Formāts – A3 lapas, bet pieaugušo grupā tas var būt arī lielāks.

Darbi konkursam ir jāiesniedz vai jānosūta pa pastu Gaujienas mūzikas un mākslas skolai ar norādi KONKURSAM uz adresi: “Baznīckalns”, Gaujiena, Apes novads, LV-4339 līdz šī gada 16. jūnijam.

Darbu autori tiek lūgti tos nosūtīt nelocītus, to otrā pusē norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu, adresi, e-pastu vai telefona numuru, kā arī skolas nosaukumu. Ja darbus sūta kolektīvi no skolas, jāpievieno arī dalībnieku  saraksts, norādot skolotāja vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi. Vērtējums būs trīs vecuma grupās: no septiņiem līdz 11 gadiem, no 12 līdz 18 gadiem un pieaugušo grupā.

Vizuālās mākslas konkursa žūrijā būs pārstāvji no Gaujienas mūzikas un mākslas skolas, Jāzepa Vītola memoriālā muzeja “Anniņas”. Savukārt pieaugušo grupas dalībnieku darbus vērtēs Gaujienas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Katrā grupā apbalvos 1.-3. vietas ieguvējus. Žūrija var piešķirt arī speciālbalvas vai veicināšanas balvas. Konkursa uzvarētāju apbalvošana un izstādes atklāšana notiks Jāzepa Vītola “Mūzijas dienās” šī gada 29. jūlijā Gaujienā.

Vairāk informācijas par konkursu – Apes novada domes mājas lapā sadaļā “Izglītība”.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

26. aprīlī no 16.30 līdz 18.30 Pilssalas stadionā skriešanas seriāla „Alūksnes pavasaris” III kārta.

26. aprīlī 17.00 Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņu pavasara koncerts. Ieeja bez maksas.

27. aprīlī Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes un Apes novadu skolēnu deju kolektīvu skate. Ieeja bez maksas.

Lasīt tālāk »