“Slieksnis” pirmizrādes gaidās

Sestdien, 17. decembrī, Alūksnes Kultūras centra kamerzālē pirmizrādi Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātrī (ATT) “Slieksnis” piedzīvos Marka Kamoleti komēdijas “Pidžama sešiem” iestudējums. Ugunskristības izrādei bija pirms nedēļas, kad tā tika rādīta Alūksnes novada amatierteātru skatē.

Jāteic, tās bija veiksmīgas, jo teātris A grupā ieguva Augstāko pakāpi, kā arī vairākas nominācijas. Valdis Vimba tika atzīts par veiksmīgāko pirmā plāna aktieri, Igors Kols – par veiksmīgāko otrā plāna aktieri, bet Daiga Bētere – par veiksmīgāko režisori. Kā atzīst D. Bētere, šis novērtējums viņai un aktieriem ir kā avanss, jo darbs pie iestudējuma pilnveidošanas vēl turpinās, un oficiālajā pirmizrādē tas piedzīvos nelielas pārvērtības. Kādas tās būs, lai paliek intriga skatītājiem.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 09.12.2016.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma