“Slieksnis” pirmizrādes gaidās

Sestdien, 17. decembrī, Alūksnes Kultūras centra kamerzālē pirmizrādi Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātrī (ATT) “Slieksnis” piedzīvos Marka Kamoleti komēdijas “Pidžama sešiem” iestudējums. Ugunskristības izrādei bija pirms nedēļas, kad tā tika rādīta Alūksnes novada amatierteātru skatē.

Jāteic, tās bija veiksmīgas, jo teātris A grupā ieguva Augstāko pakāpi, kā arī vairākas nominācijas. Valdis Vimba tika atzīts par veiksmīgāko pirmā plāna aktieri, Igors Kols – par veiksmīgāko otrā plāna aktieri, bet Daiga Bētere – par veiksmīgāko režisori. Kā atzīst D. Bētere, šis novērtējums viņai un aktieriem ir kā avanss, jo darbs pie iestudējuma pilnveidošanas vēl turpinās, un oficiālajā pirmizrādē tas piedzīvos nelielas pārvērtības. Kādas tās būs, lai paliek intriga skatītājiem.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 09.12.2016.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »