KONKURSS! Uz neparastu koncertu aicina čellistu grupas

23. septembrī pulksten 19.00 uz koncertu Alūksnes Kultūras centrā aicina čellu trio “Melo – M” no Latvijas un “C – Jam” no Igaunijas.

Daudziem labi zināmā čellistu grupa “Melo – M” ar dažādām koncertprogrammām uzstājusies visā Latvijā un aiz tās robežām, pieskaroties gan latviešu, gan pasaules popmūzikas un roka dziesmu versijām trīs čellu izpildījumā. Taču šoreiz klausītāju vērtējumam tiks nodota divu grupu sadarbība – Latvijas un Igaunijas čellisti klausītājus priecēs ar akadēmiskās mūzikas virtuozu variācijām par visiem zināmajām “Black Sabath”, ”Deep Purple”, ”Bon Jovi”, ”Queen”, ”Mettalica” un citām rokmūzikas grupu “himnām”.

Čellu trio “Melo – M” no it kā nejaušas iniciatīvas pārtapis par pašlaik vienu no vadošajiem Latvijas mūzikas kolektīviem un neformālu Latvijas mūzikas vizītkarti arī ārpus valsts robežām, jo regulāri koncertēts ārzemēs – gan Eiropas valstīs, gan otrpus okeānam, Krievijas tālēs un pat Vidusāzijā.

Savukārt “C – Jam” ir vie-na no spilgtākajām Igaunijas grupām, kas ar savu neticamo talantu pārveidot visiem zināmas dziesmas čellu variācijās ir nojaukusi ierastās mūzikas robežas starp klasisko un populāro mūziku.

Grupas “Melo – M” dalībnieki: Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins, Jānis Pauls. Grupas “C – Jam” dalībnieki: Perts Tarvass (Pärt Tarvas), Levis – Danels Megila (Levi – Danel Mägila), Marguss Ūss (Margus Uus), Tenu Jeesārs (Tõnu Jõesaar).

Biļetes uz koncertu nopērkamas bilesuparadize.lv un Alūksnes Kultūras centra kasē, bet, atbildot pareizi uz trīs konkursa jautājumiem, divi konkursa dalībnieki varēs pretendēt uz Alūksnes Kultūras centra dāvātajām brīvbiļetēm.

Konkursa jautājumi
1. Cik pastāvēšanas gadu jubileju šogad atzīmēja grupa “Melo – M”?
2. Cik lielu čellistu orķestri “Melo – M” pulcēja vienkopus Rīgas Kongresu namā savā jubilejas koncertā?
3. Kā sauc Igaunijas lielāko koncertaģentūru, ar kuru sadarbībā koncerts tiek organizēts?

Pareizās atbildes līdz 18. septembrim gaidām Pils ielā 27, Alūksnē vai “Malienas Ziņu” pastkastē Pils ielā 27, 1. stāvā vai atsūtiet tās uz e-pasta adresi reklama@malienaszinas.lv, norādot savu tālruņa numuru.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma