KONKURSS! Uz neparastu koncertu aicina čellistu grupas

23. septembrī pulksten 19.00 uz koncertu Alūksnes Kultūras centrā aicina čellu trio “Melo – M” no Latvijas un “C – Jam” no Igaunijas.

Daudziem labi zināmā čellistu grupa “Melo – M” ar dažādām koncertprogrammām uzstājusies visā Latvijā un aiz tās robežām, pieskaroties gan latviešu, gan pasaules popmūzikas un roka dziesmu versijām trīs čellu izpildījumā. Taču šoreiz klausītāju vērtējumam tiks nodota divu grupu sadarbība – Latvijas un Igaunijas čellisti klausītājus priecēs ar akadēmiskās mūzikas virtuozu variācijām par visiem zināmajām “Black Sabath”, ”Deep Purple”, ”Bon Jovi”, ”Queen”, ”Mettalica” un citām rokmūzikas grupu “himnām”.

Čellu trio “Melo – M” no it kā nejaušas iniciatīvas pārtapis par pašlaik vienu no vadošajiem Latvijas mūzikas kolektīviem un neformālu Latvijas mūzikas vizītkarti arī ārpus valsts robežām, jo regulāri koncertēts ārzemēs – gan Eiropas valstīs, gan otrpus okeānam, Krievijas tālēs un pat Vidusāzijā.

Savukārt “C – Jam” ir vie-na no spilgtākajām Igaunijas grupām, kas ar savu neticamo talantu pārveidot visiem zināmas dziesmas čellu variācijās ir nojaukusi ierastās mūzikas robežas starp klasisko un populāro mūziku.

Grupas “Melo – M” dalībnieki: Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins, Jānis Pauls. Grupas “C – Jam” dalībnieki: Perts Tarvass (Pärt Tarvas), Levis – Danels Megila (Levi – Danel Mägila), Marguss Ūss (Margus Uus), Tenu Jeesārs (Tõnu Jõesaar).

Biļetes uz koncertu nopērkamas bilesuparadize.lv un Alūksnes Kultūras centra kasē, bet, atbildot pareizi uz trīs konkursa jautājumiem, divi konkursa dalībnieki varēs pretendēt uz Alūksnes Kultūras centra dāvātajām brīvbiļetēm.

Konkursa jautājumi
1. Cik pastāvēšanas gadu jubileju šogad atzīmēja grupa “Melo – M”?
2. Cik lielu čellistu orķestri “Melo – M” pulcēja vienkopus Rīgas Kongresu namā savā jubilejas koncertā?
3. Kā sauc Igaunijas lielāko koncertaģentūru, ar kuru sadarbībā koncerts tiek organizēts?

Pareizās atbildes līdz 18. septembrim gaidām Pils ielā 27, Alūksnē vai “Malienas Ziņu” pastkastē Pils ielā 27, 1. stāvā vai atsūtiet tās uz e-pasta adresi reklama@malienaszinas.lv, norādot savu tālruņa numuru.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »