Ierobežota satiksme Lielā Ezera ielā

Saistībā ar lietus notekūdeņu kanalizācijas tīkla pārbūves darbiem Lielā Ezera ielā 21, šobrīd Alūksnes pilsētā ir ierobežota satiksme Lielā Ezera ielas posmā no Ezera ielas līdz Jāņkalna ielai.

“Šobrīd darbi objektā rit pilnā sparā, ar mērķi uzlabot esošās sistēmas darbību. Objektā notiek arī lietus notekūdeņu novadgrāvja tīrīšana un profila atjaunošana,” laikrakstu informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Druvis Mucenieks. Viņš norāda, ka pašvaldības aģentūras “Spodra” direktors Guntis Kozilāns informējis, ka darbus paredzēts pabeigt līdz 31. augustam. Pārbūves darbu vietas apbraukšanai satiksmes dalībnieki aicināti izmantot Ezera ielu.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »