Būs satiksmes ierobežojumi

Sakarā ar nākamajā nedēļas nogalē gaidāmo Tūrisma ralliju “Alūksnes piedzīvojums”, kā arī Eiropas un Latvijas čempionātu ātrumlaivām pilsētā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi.

“Ūdens transportlīdzekļu satiksmei būs slēgts Alūksnes ezera iekšezers 16. jūlijā no pulksten 8.00 līdz 21.00 un 17. jūlijā no pulksten 8.00 līdz 20.00,” iepazīstina Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Autotransportam satiksme 16. jūlijā no pulksten 7.30 līdz 10.30 būs slēgta Brūža ielā, Dzirnavu ielas posmā no Parka līdz Brūža ielai, kā arī Skolas ielas posmā no Brūža līdz Ojāra Vācieša ielai. Minētajos posmos satiksme būs slēgta arī tās pašas dienas vakarā no pulksten 17.00 līdz 20.30. Vēl 16. jūlijā no pulksten 10.30 līdz 17.00 autotransportam būs liegts pārvietoties pa Brūža ielu posmā no Skolas ielas līdz Brūža ielai 7. Savukārt Pilssalas ielas posmā no Pilssalas tilta līdz Pilssalas ielai 10 satiksme būs slēgta no 15. jūlija pulksten 12.00 līdz 17. jūlija pulksten 19.00.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma