Būs satiksmes ierobežojumi

Sakarā ar nākamajā nedēļas nogalē gaidāmo Tūrisma ralliju “Alūksnes piedzīvojums”, kā arī Eiropas un Latvijas čempionātu ātrumlaivām pilsētā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi.

“Ūdens transportlīdzekļu satiksmei būs slēgts Alūksnes ezera iekšezers 16. jūlijā no pulksten 8.00 līdz 21.00 un 17. jūlijā no pulksten 8.00 līdz 20.00,” iepazīstina Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Autotransportam satiksme 16. jūlijā no pulksten 7.30 līdz 10.30 būs slēgta Brūža ielā, Dzirnavu ielas posmā no Parka līdz Brūža ielai, kā arī Skolas ielas posmā no Brūža līdz Ojāra Vācieša ielai. Minētajos posmos satiksme būs slēgta arī tās pašas dienas vakarā no pulksten 17.00 līdz 20.30. Vēl 16. jūlijā no pulksten 10.30 līdz 17.00 autotransportam būs liegts pārvietoties pa Brūža ielu posmā no Skolas ielas līdz Brūža ielai 7. Savukārt Pilssalas ielas posmā no Pilssalas tilta līdz Pilssalas ielai 10 satiksme būs slēgta no 15. jūlija pulksten 12.00 līdz 17. jūlija pulksten 19.00.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »