Izsludina pieteikšanos “Pagodinājumam izglītībā 2016”

Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludinājusi pretendentu pieteikšanu apbalvojumam “Pagodinājums izglītībā 2016”, kura ieguvēji tradicionāli tiek sumināti Skolotāju dienai veltītā pasākumā.

Izglītības pārvaldes metodiķe Baiba Lietapure informē, ka pretendentus var pieteikt trīs nominācijās: “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem izglītojamiem”, “Par radošumu un sasniegumiem audzināšanas darbā” un “Par radošumu un sasniegumiem interešu izglītībā”.

Nominācijā “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem izglītojamiem” vērā tiks ņemti valsts pārbaudes darbu rezultāti un tas, vai izglītojamo mācību sasniegumu vidējais procentuālais novērtējums centralizētajos eksāmenos bijis augstāks par valsts vidējo centralizēto eksāmenu procentuālo novērtējumu, zinātniski pētniecisko darbu, mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību rezultāti valsts un starptautiskā līmenī, kā arī izglītojamo mācīšanās motivēšanas daudzveidība, projekti un citi aspekti.

Nominācijā “Par radošumu un sasniegumiem audzināšanas darbā” vērtējums balstīsies uz tādiem kritērijiem kā mērķtiecīgs, pēctecīgs, prasmīgs audzināšanas darbs, pasākumu kopuma kvalitatīva īstenošana, metodisku darbu izstrādnes, publikācijas, pieredzes popularizēšana, darbs ar vecākiem, iniciatīva, spēja aizraut, ieinteresēt, motivēt izglītojamo un veicināt izglītojamo izaugsmi.

Savukārt nominācijā “Par radošumu un sasniegumiem interešu izglītībā” var pieteikt pretendentus, kas izceļas ar kvalitatīvu, aktīvu un radošu programmu realizāciju, rezultātiem valsts un starptautiska līmeņa konkursos un skatēs, kā arī izglītojamo piesaisti programmai.

Starp pretendentiem var būt gan pašvaldības dibinātās vispārējās, speciālās, profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādes, gan to pedagoģiskie darbinieki. Vērtējot pretendentus, vērā tiek ņemti sasniegumi pēdējā mācību gada laikā jeb no 2015. gada 1. septembra līdz šīgada 31. augustam. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 24. augustam. Vairāk informācijas var iegūt Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma