Izsludina pieteikšanos “Pagodinājumam izglītībā 2016”

Alūksnes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludinājusi pretendentu pieteikšanu apbalvojumam “Pagodinājums izglītībā 2016”, kura ieguvēji tradicionāli tiek sumināti Skolotāju dienai veltītā pasākumā.

Izglītības pārvaldes metodiķe Baiba Lietapure informē, ka pretendentus var pieteikt trīs nominācijās: “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem izglītojamiem”, “Par radošumu un sasniegumiem audzināšanas darbā” un “Par radošumu un sasniegumiem interešu izglītībā”.

Nominācijā “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgiem izglītojamiem” vērā tiks ņemti valsts pārbaudes darbu rezultāti un tas, vai izglītojamo mācību sasniegumu vidējais procentuālais novērtējums centralizētajos eksāmenos bijis augstāks par valsts vidējo centralizēto eksāmenu procentuālo novērtējumu, zinātniski pētniecisko darbu, mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību rezultāti valsts un starptautiskā līmenī, kā arī izglītojamo mācīšanās motivēšanas daudzveidība, projekti un citi aspekti.

Nominācijā “Par radošumu un sasniegumiem audzināšanas darbā” vērtējums balstīsies uz tādiem kritērijiem kā mērķtiecīgs, pēctecīgs, prasmīgs audzināšanas darbs, pasākumu kopuma kvalitatīva īstenošana, metodisku darbu izstrādnes, publikācijas, pieredzes popularizēšana, darbs ar vecākiem, iniciatīva, spēja aizraut, ieinteresēt, motivēt izglītojamo un veicināt izglītojamo izaugsmi.

Savukārt nominācijā “Par radošumu un sasniegumiem interešu izglītībā” var pieteikt pretendentus, kas izceļas ar kvalitatīvu, aktīvu un radošu programmu realizāciju, rezultātiem valsts un starptautiska līmeņa konkursos un skatēs, kā arī izglītojamo piesaisti programmai.

Starp pretendentiem var būt gan pašvaldības dibinātās vispārējās, speciālās, profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādes, gan to pedagoģiskie darbinieki. Vērtējot pretendentus, vērā tiek ņemti sasniegumi pēdējā mācību gada laikā jeb no 2015. gada 1. septembra līdz šīgada 31. augustam. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 24. augustam. Vairāk informācijas var iegūt Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »