Palīdz investīciju materiālu izstrādē

Vidzemes plānošanas reģions pabeidzis darbu pie pašvaldību investīciju piesaistes materiālu izstrādes koordinēšanas projekta “Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros. Tas ļāva septiņām pašvaldībām tikt pie finansējuma investīciju piesaistes materiālu izstrādei. Viņu vidū bija arī Alūksnes novada pašvaldības, kas par iegūto finansējumu izstrādāja būves metu Veselības veicināšanas pakalpojumu centram tā saucamo “Lujāna pilsdrupu” vietā. Kā norāda Vidzemes plānošanas reģiona komercdarbības speciāliste Laima Engere, aktivitātes mērķis bija palīdzēt pašvaldībām izvērtēt konkrētu objektu potenciālu investīciju piesaistei, paplašināt pašvaldību iespējas un instrumentus uzņēmējdarbības veicināšanā un privāto investīciju piesaistīšanā. “Izstrādātos materiālus varēs izmantot arī dalībai starptautiskos un vietējas nozīmes forumos, tādējādi sniedzot praktisku atbalstu pašvaldībām investoru piesaistē,” viņa norāda.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »