Skries 1200 labdarības kilometrus

Labdarības projekti mēdz būt dažādi. Lai piesaistītu sabiedrības uzmanību un vāktu līdzekļus kādam noteiktam mērķim, vieni rīko koncertus un mākslas pasākumus, citi – amatnieku tirdziņus un izsoles. Alūksnietis Dins Vecāns maijā uzsāks labdarības projektu “28 – 28 – 28”, kas veltīts vēža slimnieku atbalstam. Tajā viņš par savu izpausmes veidu izvēlējies skriešanu, apņemoties 28 dienās 28 Eiropas Savienības galvaspilsētās noskriet 28 maratonus.

“Parasti ar vārdu “mākslinieks” tiek domāti mūziķi un dejotāji, taču kāpēc arī skriešana nevarētu kļūt par sava veida mākslas performanci?” spriež Dins. Akcija “28 – 28 – 28” noritēs ar saukli “Cancel Cancer”, rosinot cilvēkus aizdomāties par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu kā vienu no būtiskākajiem profilakses pasākumiem, lai mazinātu risku saslimt ar vēzi.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 29.04.2016.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »