Turpina Būvvaldes vadītāja meklējumus

Alūksnes novada pašvaldība atkārtoti izsludinājusi pretendentu pieteikšanos uz vakanto Būvvaldes vadītāja – arhitekta amatu.

Galvenie darba pienākumi minētajā amatā ir plānot un organizēt Būvvaldes darbu, nodrošināt iestādes funkciju un uzdevumu izpildi, kontrolēt, kā būvniecības dalībnieki ievēro būvniecības likumu un citu būvniecību reglamentējošo normatīvo aktu prasības būvniecības jomā. No pretendentiem tiek prasīta augstākā izglītība arhitektūrā, normatīvu aktu pārzināšana būvniecības jomā, kā arī Administratīvā procesa likuma izpratne un pielietojums darba pienākumu pildīšanai, labas iemaņas darbā ar MS Office programmām, spējas patstāvīgi plānot sava darba izpildi noteiktajā termiņā, patstāvīgi pieņemt lēmumus, augsta atbildības sajūta un precizitāte, kā arī B kategorijas autovadītāja apliecība. Vēlama izpratne par pašvaldības darba organizāciju. Pretendentu pieteikumi tiks gaidīti līdz 5. maijam.

Jāatgādina, ka šī ir jau otrā izsludinātā pretendentu pieteikšanās, kopš brīža, kad pagājušā gada izskaņā pēc paša vēlēšanās no amata aizgāja līdzšinējais Būvvaldes vadītājs – arhitekts Arvīds Račinskis. Alūksnes novada pašvaldībā viņš nostrādāja pusotru gadu, bet nupat izvēlēts par labāko no septiņiem pretendentiem Ozolnieku novada būvvaldes vadītāja amatam.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma