Turpina Būvvaldes vadītāja meklējumus

Alūksnes novada pašvaldība atkārtoti izsludinājusi pretendentu pieteikšanos uz vakanto Būvvaldes vadītāja – arhitekta amatu.

Galvenie darba pienākumi minētajā amatā ir plānot un organizēt Būvvaldes darbu, nodrošināt iestādes funkciju un uzdevumu izpildi, kontrolēt, kā būvniecības dalībnieki ievēro būvniecības likumu un citu būvniecību reglamentējošo normatīvo aktu prasības būvniecības jomā. No pretendentiem tiek prasīta augstākā izglītība arhitektūrā, normatīvu aktu pārzināšana būvniecības jomā, kā arī Administratīvā procesa likuma izpratne un pielietojums darba pienākumu pildīšanai, labas iemaņas darbā ar MS Office programmām, spējas patstāvīgi plānot sava darba izpildi noteiktajā termiņā, patstāvīgi pieņemt lēmumus, augsta atbildības sajūta un precizitāte, kā arī B kategorijas autovadītāja apliecība. Vēlama izpratne par pašvaldības darba organizāciju. Pretendentu pieteikumi tiks gaidīti līdz 5. maijam.

Jāatgādina, ka šī ir jau otrā izsludinātā pretendentu pieteikšanās, kopš brīža, kad pagājušā gada izskaņā pēc paša vēlēšanās no amata aizgāja līdzšinējais Būvvaldes vadītājs – arhitekts Arvīds Račinskis. Alūksnes novada pašvaldībā viņš nostrādāja pusotru gadu, bet nupat izvēlēts par labāko no septiņiem pretendentiem Ozolnieku novada būvvaldes vadītāja amatam.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »