Turpina Būvvaldes vadītāja meklējumus

Alūksnes novada pašvaldība atkārtoti izsludinājusi pretendentu pieteikšanos uz vakanto Būvvaldes vadītāja – arhitekta amatu.

Galvenie darba pienākumi minētajā amatā ir plānot un organizēt Būvvaldes darbu, nodrošināt iestādes funkciju un uzdevumu izpildi, kontrolēt, kā būvniecības dalībnieki ievēro būvniecības likumu un citu būvniecību reglamentējošo normatīvo aktu prasības būvniecības jomā. No pretendentiem tiek prasīta augstākā izglītība arhitektūrā, normatīvu aktu pārzināšana būvniecības jomā, kā arī Administratīvā procesa likuma izpratne un pielietojums darba pienākumu pildīšanai, labas iemaņas darbā ar MS Office programmām, spējas patstāvīgi plānot sava darba izpildi noteiktajā termiņā, patstāvīgi pieņemt lēmumus, augsta atbildības sajūta un precizitāte, kā arī B kategorijas autovadītāja apliecība. Vēlama izpratne par pašvaldības darba organizāciju. Pretendentu pieteikumi tiks gaidīti līdz 5. maijam.

Jāatgādina, ka šī ir jau otrā izsludinātā pretendentu pieteikšanās, kopš brīža, kad pagājušā gada izskaņā pēc paša vēlēšanās no amata aizgāja līdzšinējais Būvvaldes vadītājs – arhitekts Arvīds Račinskis. Alūksnes novada pašvaldībā viņš nostrādāja pusotru gadu, bet nupat izvēlēts par labāko no septiņiem pretendentiem Ozolnieku novada būvvaldes vadītāja amatam.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma