Ar lielu degsmi dziedāt

Vai gan mūziķim var būt skaistāka dzimšanas dienā kā atzīmējot to ar solokoncertu, pie tam darot to savā dzimtajā vietā kopā ar labiem draugiem un talantīgiem kolēģiem? Tieši tā savu 31. dzimšanas dienu nākampiektdien, 15. aprīlī pulksten 20.00, Alūksnes Kultūras centrā ar solokoncertu “Harmonijā: Londona – Rīga – Alūksne” un internacionālu mūziķu sastāvu, kas apvienojies īpaši šim koncertam, svinēs dziedātāja, alūksniete Sanija Būmane. Koncerta goda viesis būs Igo.

Varbūt tieši pateicoties savai dzimšanas dienai, pavasaris joprojām ir dziedātājas mīļākais gadalaiks, jo “daba mostas un rodas sajūta, ka ienāk jauni spēki”. Īpaši mūzikā. Sanijas Būmanes ģimenē mūzika nākusi līdzi, kopš viņa sevi atceroties. “Mana Alūksnes vecmāmiņa bija liela dziedātāja, kura mēdza mājās daudz dungot – viņai bija pat sava īpašā logu mazgāšanas dziesma,” smejas Sanija. Mūzika tuva ir arī mammai, vecākajai māsai un vecākajam brālim, kurš ir Alūksnē pazīstams skaņu režisors.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 08.04.2016.

2 komentāri

 1. Anna:

  Sanija ir liels malacis. Ta tik turet:)

 2. Aigars:

  Prieks par savējiem!

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
 • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

 • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

 • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

 • Kolis: Beidzot!!!!...

 • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

 • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »