Gājēju tilts godalgots konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva”

Pagājušonedēļ, 10. martā, Rīgā tika paziņoti konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2015” laureāti. To vidū godalga arī Alūksnes novada pašvaldības objektam – Tempļakalna ielas gājēju tiltam.

“Nominācijā “Jauna inženierbūve” 3. vietu ieguva objekts Tempļakalna ielas gājēju tilts Alūksnē, kura pasūtītājs ir Alūksnes novada pašvaldība, projekta izstrādātājs SIA “Projekts 3” un būvfirma SIA “Tilts”. Apbalvojumu saņēma gan projekta izstrādātāja un būvfirmas, gan arī pasūtītāja – Alūksnes novada pašvaldības – pārstāvis, novada domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers,” laikrakstu informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.03.2016.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »