Ģenerēs idejas Latvijas simtgades atzīmēšanai

2. aprīlī, pulksten 10.00 Alūksnes Kultūras centrā notiks Alūksnes novada iedzīvotāju forums, par kura moto izvēlēts – “Nāc, domā, dari!”. Tajā uzmanība būs veltīta Latvijas simtgadei, kas tiks atzīmēta 2018. gadā.

“Aicinām forumā piedalīties ikvienu Alūksnes novada iedzīvotāju, jo šī pasākuma laikā varēs dalīties ar idejām un priekšlikumiem, kā mūsu valsts nozīmīgo jubileju sagaidīt un svinēt tieši šeit, Alūksnes novadā,” aicina Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Neskatoties uz to, ka valsts 100. jubileja ir konkrētā gadā un datumā, šo nozīmīgo notikumu visā Latvijā un arī Alūksnes pusē plānots atzīmēt ilgāku laiku. Šī iemesla dēļ forums būs iespēja ikvienam iedzīvotājam izteikt savas domas, ko būtisku paveikt jubilejas gaidās, kā svinēt pašus valsts svētkus un kā valstisko identitāti turpināt stiprināt arī pēc Latvijas simtgades sasniegšanas. “Aicinām par Latvijas jubileju domāt ne tikai kā par svētku pasākumiem, bet par dažādiem – gan ikdienišķākiem, gan nozīmīgākiem darbiem, ko jubilejas sakarā varam paveikt katrs savā mājā, savā pagastā, pilsētā un novadā kopumā,” rosina Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte.

Alūksnes novada iedzīvotāju forums notiks 2. aprīlī laikā no pulksten 10.00 līdz 15.00. Pasākumu organizē Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, Alūksnes lauku partnerību, kā arī Alūksnes un Apes novada fondu.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma