Ģenerēs idejas Latvijas simtgades atzīmēšanai

2. aprīlī, pulksten 10.00 Alūksnes Kultūras centrā notiks Alūksnes novada iedzīvotāju forums, par kura moto izvēlēts – “Nāc, domā, dari!”. Tajā uzmanība būs veltīta Latvijas simtgadei, kas tiks atzīmēta 2018. gadā.

“Aicinām forumā piedalīties ikvienu Alūksnes novada iedzīvotāju, jo šī pasākuma laikā varēs dalīties ar idejām un priekšlikumiem, kā mūsu valsts nozīmīgo jubileju sagaidīt un svinēt tieši šeit, Alūksnes novadā,” aicina Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Neskatoties uz to, ka valsts 100. jubileja ir konkrētā gadā un datumā, šo nozīmīgo notikumu visā Latvijā un arī Alūksnes pusē plānots atzīmēt ilgāku laiku. Šī iemesla dēļ forums būs iespēja ikvienam iedzīvotājam izteikt savas domas, ko būtisku paveikt jubilejas gaidās, kā svinēt pašus valsts svētkus un kā valstisko identitāti turpināt stiprināt arī pēc Latvijas simtgades sasniegšanas. “Aicinām par Latvijas jubileju domāt ne tikai kā par svētku pasākumiem, bet par dažādiem – gan ikdienišķākiem, gan nozīmīgākiem darbiem, ko jubilejas sakarā varam paveikt katrs savā mājā, savā pagastā, pilsētā un novadā kopumā,” rosina Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte.

Alūksnes novada iedzīvotāju forums notiks 2. aprīlī laikā no pulksten 10.00 līdz 15.00. Pasākumu organizē Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, Alūksnes lauku partnerību, kā arī Alūksnes un Apes novada fondu.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »