Aizņemšanās internetā

Vajadzības, kuras iepriekš nebija iespējams prognozēt un iekļaut savā budžetā, var pārsteigt jebkuru neatkarīgi no izglītības, kredītvēstures un attieksmes pret naudu. Kā rīkoties, ja līdz algas dienai vēl ilgi, taču finanšu līdzekļi vajadzīgi šeit un tagad? Ātrais kredīts ir ērts un uzticams risinājums, uz kuru paļaujas aizvien vairāk cilvēku.

Kas ir ātrais kredīts?

Ātrais kredīts internetā ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz nebanku kredītdevēji uz neilgu termiņu. Parasti tie ir 100 – 500 eiro uz laiku līdz mēnesim, un aizdevumu iespējams noformēt internetā vai ar īsziņas palīdzību. Pirmais kredīts bieži ir pieejams bez procentu un komisijas maksas, tātad termiņa beigās atdosi tieši tādu pašu summu, kādu aizņēmies.

Kas var saņemt ātro kredītu?

Saskaņā ar Latvijas normatīvajiem aktiem, lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, taču lielākie nebanku kredītdevēji vecuma robežu ir palielinājuši un izsniedz aizdevumus personām, kas ir 20 – 70 gadus vecas. Tev ir jābūt atbilstošiem ienākumiem, lai aizņemto summu varētu pēc tam atmaksāt, un savam bankas kontam, ar kuru reģistrēties un kurā arī saņemt pieprasīto naudas summu.

Kāpēc ātrais kredīts izkonkurē banku pakalpojumus?

Zināms, ka tradicionālie banku kredīti izceļas ar ilgstošu procesu un sarežģītu dokumentāciju. Salīdzinājumā ar tiem ātrais kredīts piedāvā vairākas priekšrocības:

• Ietaupīts laiks – ātrais kredīts tiek dēvēts par ātro, jo tā noformēšanai nepieciešams patiesi nedaudz laika. Bieži vien tās ir tikai 15 – 20 minūtes, līdz ar to varēsi ietaupīto laiku veltīt sev svarīgiem cilvēkiem, darbiem vai atpūtai;
• Nodrošinājums – lai noformētu ātro kredītu, Tev nav nepieciešams galvojums vai ķīla;
• Vienkāršums – kredīta noformēšana ir ne tikai ātra. Process ir daudz saprotamāks, un, pieprasot aizdevumu, uzreiz zināsi, tieši kādu summu vajadzēs atdot termiņa beigās;
• Ērtums – aizdevumu var pieprasīt un noformēt internetā vai ar SMS. Nav vajadzības doties uz banku, lai aizpildītu kaudzēm dažādu formu, un doties uz citām iestādēm, lai saņemtu bankai nepieciešamās izziņas vai citus dokumentus.

Tāpat paņemt ātro kredītu ir prātīgāk nekā aizņemties no radiem, draugiem vai kolēģiem. Aizņemoties naudu no paziņām, cilvēki bieži pret šo parādu izturas daudz vieglprātīgāk, tādējādi riskējot sabojāt attiecības. Savukārt, sadarbojoties ar nebanku kredītdevēju, būsi daudz disciplinētāks. Nebūs arī jātaisnojas un jāatskaitās, kāpēc esi nonācis situācijā, kad ar paša iekrājumiem nepietiek. Turklāt ne vienmēr arī radiem un kaimiņiem ir tik pilna „krājkasīte”, lai varētu Tev palīdzēt.

Pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē, vai spēsi aizdevumu atmaksāt! Lai neparedzēti izdevumi nespēj sagādāt Tev raizes!

Imants Stīga

Reklāmraksts

Komentēšana liegta.

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »