Aizņemšanās internetā

Vajadzības, kuras iepriekš nebija iespējams prognozēt un iekļaut savā budžetā, var pārsteigt jebkuru neatkarīgi no izglītības, kredītvēstures un attieksmes pret naudu. Kā rīkoties, ja līdz algas dienai vēl ilgi, taču finanšu līdzekļi vajadzīgi šeit un tagad? Ātrais kredīts ir ērts un uzticams risinājums, uz kuru paļaujas aizvien vairāk cilvēku.

Kas ir ātrais kredīts?

Ātrais kredīts internetā ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz nebanku kredītdevēji uz neilgu termiņu. Parasti tie ir 100 – 500 eiro uz laiku līdz mēnesim, un aizdevumu iespējams noformēt internetā vai ar īsziņas palīdzību. Pirmais kredīts bieži ir pieejams bez procentu un komisijas maksas, tātad termiņa beigās atdosi tieši tādu pašu summu, kādu aizņēmies.

Kas var saņemt ātro kredītu?

Saskaņā ar Latvijas normatīvajiem aktiem, lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, taču lielākie nebanku kredītdevēji vecuma robežu ir palielinājuši un izsniedz aizdevumus personām, kas ir 20 – 70 gadus vecas. Tev ir jābūt atbilstošiem ienākumiem, lai aizņemto summu varētu pēc tam atmaksāt, un savam bankas kontam, ar kuru reģistrēties un kurā arī saņemt pieprasīto naudas summu.

Kāpēc ātrais kredīts izkonkurē banku pakalpojumus?

Zināms, ka tradicionālie banku kredīti izceļas ar ilgstošu procesu un sarežģītu dokumentāciju. Salīdzinājumā ar tiem ātrais kredīts piedāvā vairākas priekšrocības:

• Ietaupīts laiks – ātrais kredīts tiek dēvēts par ātro, jo tā noformēšanai nepieciešams patiesi nedaudz laika. Bieži vien tās ir tikai 15 – 20 minūtes, līdz ar to varēsi ietaupīto laiku veltīt sev svarīgiem cilvēkiem, darbiem vai atpūtai;
• Nodrošinājums – lai noformētu ātro kredītu, Tev nav nepieciešams galvojums vai ķīla;
• Vienkāršums – kredīta noformēšana ir ne tikai ātra. Process ir daudz saprotamāks, un, pieprasot aizdevumu, uzreiz zināsi, tieši kādu summu vajadzēs atdot termiņa beigās;
• Ērtums – aizdevumu var pieprasīt un noformēt internetā vai ar SMS. Nav vajadzības doties uz banku, lai aizpildītu kaudzēm dažādu formu, un doties uz citām iestādēm, lai saņemtu bankai nepieciešamās izziņas vai citus dokumentus.

Tāpat paņemt ātro kredītu ir prātīgāk nekā aizņemties no radiem, draugiem vai kolēģiem. Aizņemoties naudu no paziņām, cilvēki bieži pret šo parādu izturas daudz vieglprātīgāk, tādējādi riskējot sabojāt attiecības. Savukārt, sadarbojoties ar nebanku kredītdevēju, būsi daudz disciplinētāks. Nebūs arī jātaisnojas un jāatskaitās, kāpēc esi nonācis situācijā, kad ar paša iekrājumiem nepietiek. Turklāt ne vienmēr arī radiem un kaimiņiem ir tik pilna „krājkasīte”, lai varētu Tev palīdzēt.

Pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē, vai spēsi aizdevumu atmaksāt! Lai neparedzēti izdevumi nespēj sagādāt Tev raizes!

Imants Stīga

Reklāmraksts

Komentēšana liegta.

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ANITA: LABI PATEIKTS!PALDIES!...

  • Ziema: Atceros Jūsu mammu kā brīnišķīgu,iejūtīgu pedagoģi un skolas dire...

  • Repsis: Pāris gadi būs jagaida....

  • līdzjūtīgais: Cepuri nost,prieks par jaunajiem uzņēmējiem tikai vai cilvēki zin...

  • tautietis: Aizmirsa akcentēt, ka to darīja pirms vēlēšanām, lai varētu teikt...

  • Lilija: Kaut arī bilde ir pasena, tomēr tas ir īpašs skatījums uz bērnu s...

17. oktobrī 10.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei”.

17. oktobrī 17.00 Kolberģa tautas namā radošās apvienības “DIVI” leļļu teātra izrāde bērniem “Buratino piedzīvojumi”.

19. oktobrī 17.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas lasītavā saruna ar NBS Kājnieku skolas kapelānu Gintu Poli – Misija Indijā.

20. oktobrī Ilzenes bibliotēkā Līvu diena.

20. oktobrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” dalībnieku ikmēneša tikšanās.

20. oktobrī 12.00 Alsviķu kultūras namā Apes novada senioru radošā apvienība “Lapsenes” ar leļļu teātra izrādi pieaugušajiem “Raibā dzīvīte”.

Lasīt tālāk »