Atrod mežā pazudušu personu

Ziemassvētku priekšvakarā Alūksnes novada Alsviķu pagastā mežā apmaldījies vīrietis, kas tika meklēts ar helikoptera palīdzību.

“Trešdien, 23. decembra pēcpusdienā, saņemta informācija, ka Alūksnes novadā, Alsviķu pagastā mežā apmaldījies 1942. gadā dzimis vīrietis. Sākti meklēšanas pasākumi, kuru laikā tika iesaistīts arī Nacionālo bruņoto spēku aviācijas bāzes helikopters “Mi-17” un pazudušais tās pašas dienas vakarā atrasts un nodots mediķu rīcībā,” laikrakstu informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse. Policijas pārstāvei nav zināms iemesls, kādēļ cilvēks atradies meža masīvā.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »