Pēc smiekliem – uz Zeltiņiem

Jau otro gadu pēc kārtas Zeltiņu pagastā notiks jokdaru festivāls “Vajag tik rakt”, kas veltīts novadniekam un Latvijas joku karalim Edgaram Liepiņam. Festivāls sāksies šovakar ar divām šim notikumam veidotām video filmām, bet kulmināciju sasniegs rītvakar ar Kurzemes un Zemgales reģionu jokdariem “no tautas”, kā arī profesionāliem māksliniekiem, kas darbojas humora žanrā.

“Humora žanrs ir ļoti smags un grūts. Ne katram dieviņš devis talantu izmānīt no citiem smieklus. Zeltiņos dzimušajam un bērnību pavadījušajam Edgaram Liepiņam šī talanta netrūka. Savulaik viņš joku žanru Latvijas mērogā realizēja visveiksmīgāk, un, jāatzīst, ka līdz pat šim brīdim otra tāda cilvēka, kāds bija viņš, mums Latvijā nav,” saka Zeltiņu tautas nama vadītāja Gunita Paleja.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.08.2015.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »