Sacenšas mazie vokālisti

Kaut arī Latvijas Televīzija vairs nerīko mazo vokālistu konkursu “Cālis”, kas savulaik pulcēja dalībniekus no visiem Latvijas novadiem, Alūksnes novadā šis konkurss ir kļuvis par noturīgu tradīciju. Tas norisinājās arī šopavasar un Alsviķu kultūras namā pulcēja 18 mazos vokālistus vecumā no trim līdz sešiem gadiem no Alūksnes, kā arī Alsviķu, Ilzenes, Jaunalūksnes, Malienas, Mālupes un Veclaicenes pagastiem.

“Galvenais ieguvums konkursa dalībniekiem ir skatuviskā pieredze. Tas palīdz labāk sagatavoties skolai, iedrošina bērnus, kuri nākotnē, iesaistoties dažādos kolektīvos, kļūs par Dziesmu svētku dalībniekiem. Pedagogi ar mazajiem vokālistiem strādā radoši, repertuārs ir daudzveidīgs un šogad dziesmas gandrīz neatkārtojās,” uzsver Alūksnes novada pašvaldības kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 22.05.2015.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »