Asfaltē pilsētas ielas

Šonedēļ sākta pilsētas centra ielu asfaltēšana. Otrdien Vidus un Tirgotāju ielās noasfaltētas nobrauktuves, bet vakar – sākta asfalta seguma virskārtas ieklāšana.

“Dārza ielā šīs nedēļas nogalē vai nākamās nedēļas sākumā paredzēts ieklāt šķembu kārtu, lai nākamās nedēļas sākumā vai vidū varētu asfaltēt ielas braucamās daļas pamatkārtu. Savukārt mēneša beigās būvfirma plāno asfaltēt Dārza ielas virskārtu,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka, piebilstot, ka darbu gaita atkarīga no laika apstākļiem. Šajā laikā ielas būs īslaicīgi slēgtas transportlīdzekļu satiksmei, tāpēc autovadītāji tiek aicināti būt iecietīgiem un izvēlēties citus maršrutus apbraukšanai.

Minēto ielu rekonstrukcija ir daļa no Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētā projekta “Uzņēmējdarbībai nozīmīgu ielu un Brūža ēkas rekonstrukcija Alūksnes pilsētā”. Darbus veic pilnsabiedrība “Matthai Latvija un Velten”.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »