Asfaltē pilsētas ielas

Šonedēļ sākta pilsētas centra ielu asfaltēšana. Otrdien Vidus un Tirgotāju ielās noasfaltētas nobrauktuves, bet vakar – sākta asfalta seguma virskārtas ieklāšana.

“Dārza ielā šīs nedēļas nogalē vai nākamās nedēļas sākumā paredzēts ieklāt šķembu kārtu, lai nākamās nedēļas sākumā vai vidū varētu asfaltēt ielas braucamās daļas pamatkārtu. Savukārt mēneša beigās būvfirma plāno asfaltēt Dārza ielas virskārtu,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka, piebilstot, ka darbu gaita atkarīga no laika apstākļiem. Šajā laikā ielas būs īslaicīgi slēgtas transportlīdzekļu satiksmei, tāpēc autovadītāji tiek aicināti būt iecietīgiem un izvēlēties citus maršrutus apbraukšanai.

Minēto ielu rekonstrukcija ir daļa no Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētā projekta “Uzņēmējdarbībai nozīmīgu ielu un Brūža ēkas rekonstrukcija Alūksnes pilsētā”. Darbus veic pilnsabiedrība “Matthai Latvija un Velten”.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma