Brauc reibumā

2. maijā Mālupes pagastā pa autoceļu Alūksne – Liepna 1967. gadā dzimis vīrietis, būdams 1,23 promiļu lielā reibumā, vadīja velosipēdu.

Tajā pašā dienā pa autoceļu Ilzene – Līzespasts velosipēdu 1,70 promiļu lielā reibumā vadīja 1975. gadā dzimis vīrietis. Arī 4. maijā Liepnā, mājas pagalmā 1974. gadā dzimis vīrietis, būdams 1,76 promiļu reibumā, brauca ar velosipēdu. Noformēti administratīvie protokoli. Savukārt 3. maijā Trapenes pagastā veikala “Maks” stāvlaukumā 1984. gadā dzimis vīrietis, būdams 1,03 promiļu lielā alkohola reibumā, vadīja automašīnu “Opel Combo” bez jebkāda veida transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām. Noformēts administratīvais protokols.

Sagatavojusi Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »