Alūksnes Sabiedrības centrā aicina uz “Eiropas skolu”

Šodien, 8. maijā, Alūksnes novada Sabiedrības centrs (Dārza ielā 8a) aicina ikvienu interesentu uz atvērto durvju dienu, kas tiek rīkota par godu Eiropas dienai.

Alūksnes NVO atbalsta centra vadītāja Dzintra Zvejniece informē, ka viesi Sabiedrības centrā tiks gaidīti visas dienas garumā – sākot no pulksten 10.00 līdz 17.00. “Katrs atnākušais tiks sagaidīts ar individuālu pieeju,” viņa norāda. “Mēs pastāstīsim, ko Sabiedrības centrā dara un ko viņi varētu te darīt ikdienā. Paralēli būs pieejama “Eiropas skola”, kurā dažādas nevalstiskās organizācijas piedāvās tematiskās stundas.”

Latvijas Neredzīgo biedrības Alūksnes organizācijai atvēlētajās telpās tiks piedāvāta sporta stunda, kurā varēs izmēģināt roku šaudaunā. Zīmēšanas stundā būs iespēja sagatavot apsveikumus svētdien gaidāmajai Mātes dienai. Pie Alūksnes un Apes novadu politiski represēto kluba “Sarma” notiks vēstures stunda. Ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu tapušajā virtuvītē paredzēta kulinārijas nodarbība. Alūksnes Invalīdu biedrības telpās tiks organizēta rokdarbu stunda, bet, ienākot biedrības “Alūksnes lauku partnerība” telpās, varēs smelties zināšanas, kas saistītas ar projektiem.

Iespējams, minēto stundu klāsts tiks papildināts ar vēl kādu, padarot viesošanos Sabiedrības centrā gan interesantu, gan izglītojošu. Savukārt pulksten 12.00 pie ēkas tiks atklāta uzbrauktuve cilvēkiem invalīdu ratiņos.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »