Rīkos sacensības

Svētdien, 1. martā, Alūksnes ezerā pretī atpūtas kompleksam “Jaunsētas” notiks zemledus makšķerēšanas sacensības “Zemledus cope Alūksnē 2015”, ko rīko Alūksnes novada pašvaldības aģentūra “ALJA”.

Dalībnieku reģistrācija paredzēta laikā no pulksten 8.00 līdz 8.45, bet sacensības norisināsies no pulksten 9.00 līdz 13.00. “Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šoreiz sacensības notiks individuālajā, nevis komandu konkurencē,” uzsver pašvaldības aģentūras “ALJA” inspektors Andris Jerums. Iepriekšējos gados, startējot komandās, sacensībās piedalījās apmēram 30 dalībnieki, bet šogad tiek prognozēts lielāks skaits. “Iepriekš visi piedalīties gribētāji nevarēja nokomplektēt komandu. Tagad viņiem nebūs problēmu startēt,” norāda A. Jerums. Piedalīties sacensībās var jebkurš interesents vecumā no 16 līdz 65 gadiem. Trīs labākie tiks noteikti pēc lielākā noķerto zivju kopējā svara. Gaidāmas arī pārsteiguma balvas. Ar sacensību nolikumu var iepazīties Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.

Sagatavojusi Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »