Piešķir līdzfinansējumu projektu īstenošanai

Ņemot vērā īstenoto Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai projektu “Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzeja krājuma saglabāšana un pieejamības nodrošināšana sabiedrībai” un izskatot Viktora Ķirpa Ates muzeja iesniegumu, Alūksnes novada dome nolēmusi muzejam piešķirt finansējumu 2636 eiro apmērā.

Finansējums tiks izdalīts no Alūksnes novada pašvaldības pamatbudžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, un 336 eiro no tā tiks izlietoti kurināmā iegādei, bet 2300 eiro – inventāra iegādei jaunuzceltās krājuma glabātavas “Laidars” iekārtošanai.

Savukārt, izskatot Alūksnes Svētās trijādības pareizticīgo draudzes iesniegumu, kas saņemts Alūksnes novada pašvaldībā, novada dome nolēmusi piešķirt līdzfinansējumu draudzei projekta, kas saistīts ar dievnama apkārtējās vides uzlabošanu, realizācijai 430 eiro apmērā.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »