Ziemassvētkos aicina dāvināt Alūksnes novada kalendārus

Alūksnes tūrisma informācijas centrā interesenti aicināti iegādāties jaukas Ziemassvētku vai Jaungada dāvanas – jauno sienas kalendāru “Alūksnes novads 2015”, kabatas formāta kalendāru “Alūksnei – 95”, kā arī suvenīrmonētas “Alūksnes novads” un “Alūksne”.

“Jaunajā A3 formāta sienas kalendārā “Alūksnes novads 2015” publicētas skaistākās Alūksnes novada pašvaldības fotokonkursa “Mans Alūksnes novads” trijos gados tapušās fotogrāfijas. Kalendāru rotā Alūksnes novada jauniešu – Paulas Zariņas, Agneses Zīles, Ivara Laivas, Airas Vērses, Lindas Laivas, Artura Kolova, Zanes Apsītes un Maksima Petrova – uzņemtās fotogrāfijas,” laikrakstu informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Savukārt kabatas formāta kalendārītis veltīts 95. gadskārtai, kopš Alūksne ieguvusi pilsētas tiesības. Uz tā atainots senlaicīgs Pils ielas skats no fotoattēla, kas tapis Alūksnē divdesmitajos gados. Kalendāram izmantots attēls no Alūksnes muzeja krājuma.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 23.12.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »