Atzinību nopelna ar darbu

Šodien tiks pasniegti Alūksnes novada pašvaldības apbalvojumi “Pagodinājums uzņēmējdarbībā” un to saņems arī sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Alta S”, kā noturīga un viena no lielākajām iedzīvotāju ienākuma nodokļu maksātājām. Šādu atzinību tā izpelnījusies atkārtoti.

SIA “Alta S” valdes priekšsēdētājs Ēvalds Abdulajevs vēl neprognozē, cik liela šī summa varētu būt šogad, bet iepriekšējā gadā visos nodokļos sabiedrība samaksājusi vairāk par miljonu latu. Viņš saka: “Lai tik lielu summu sakrātu, ir vajadzīgi vairāki priekšnosacījumi. No tiem pats galvenais ir apgrozījums, jo no tā veidojas visi tie nodokļi. Otrs svarīgs moments ir tas, kā veikalus apmeklē cilvēki un kā viņi pērk uz vietas saražoto produktu. Tie ir paši galvenie rādītāji. Tā pirktspēja taču mums samazinās un tas nav nekāds noslēpums? Jāsaka, pat traģiski samazinās. Nesen es braucu pa laukiem un daudzviet aina nebija iepriecinoša. Vietās, kur bija kādas septiņpadsmit mājvietas, vairs nav nevienas mājas, bet, ja vēl ir, tad tās ir neapdzīvotas.”

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 23.12.2014.

2 komentāri

 1. uz skolu??:

  Vai žurnālisti nevarētu painteresēties par iespēju no MAKA bērniem tikt uz Mākslas skolu…
  Bērni bieži vien ieiet, pirms iešanas uz skolu, Makā nopirkt čipšus, bulciņu…Un soļo uz ezermalu, vienā rokā soma, otrā čipšu paka..
  BET – gar VISU patērētāju teritoriju tas ir bezgala sarežģīti – jo sētnieks trotuāru gar Altiņu ir patīrījis līdz pusAltiņa ēkai , tad tālāk gan iebrauktuve sētā, gan ceļs gar noliktavu ir absolūti netīrīts un pat aizdzīts ar milzu sniega vaļņiem.
  Bērniem un pircējiem ir jāložņā mašīnām gar dibenu, gan dienā gan pustumsā…
  Tad tālāk gar mājām uz ezermalu traktors trotuāru parasti ir iztīrījis, bet kā var tikt līdz tam NOTĪRĪTAJAM trotuāram?

 2. pircējs:

  Un tā ir katru ziemu, labāka ir ietve gar Maka logiem, tur piebrauc un ej pa trotuāru, bet gar Altiņu – tās ir šausmas.
  Mašīna pie mašīnas, nāc ārā ar iepirkumu saiņiem, pie mašinas jālavās kaut kā gar citu mašīnu aizmuguri un ja aizsaluši logi, neko nevar garantēt kā neuzstūrēs Tev virsū.
  Un mazie uz skolu tāpat pa sniega kalniem, un ja pakūst tā šļura – zābaki pilni,,kājas slapjas un kur tad vēl tiec mājās.?
  Vai tiešām neviens no DOMES kurš atbild pa ceļiem, NEKAD nav paskatījies kā pie liela veikala tiek tīrītas ietves, celš teritorijā??
  Vēl jau nākošās briesmas – lāstekas, šogad vēl nav par laimi bijušas.
  Vai vismaz žurnālisti nevar šo problēmu parisināt?

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
 • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

 • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

 • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

 • Kolis: Beidzot!!!!...

 • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

 • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »