Svētku laikā aicina parūpēties par mājdzīvniekiem

Biedrība “Astes un Ūsas” norāda, ka svētku laikā ir jāparūpējas arī par mājdzīvniekiem, tos obligāti nodrošinot ar kakla siksniņu, uz kuras ir saimnieka kontaktinformācija dzīvnieka pazušanas gadījumā.

Speciālisti uzsver, ka neiztrūkstošā svētku atribūtika – uguņošana – ļoti biedē visus mājdzīvniekus. Uguņošana ir viens no faktoriem, kāpēc pēc svētkiem dzīvnieku patversmes ir pārpildītas ar apjukušiem ģimeņu četrkājainajiem mīluļiem.

Patversmes darbinieki aicina veikt priekšdarbus, lai noklīšanas gadījumā dzīvnieks maksimāli ātrā laikā atgrieztos mājās. “Obligāti nodrošiniet tos ar kakla siksniņu, uz kuras ir jūsu kontaktinformācija dzīvnieka pazušanas gadījumā. Apsveriet iespēju arī iepriecināt trūcīgākos kaimiņus, uzdāvinot viņu mīlulim šādu visnotaļ nepieciešamu aprīkojumu,” aicina “Astes un Ūsas”.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 23.12.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »