Apei un Gaujienai savi kalendāri

Apes novada dome kārtējā novembra sēdē apstiprināja tirdzniecības maksu kalendāram “Apes novads 2015″, kalendāram “Gaujiena 2015″ un atslēgu piekariņiem.

Gan kalendāri, gan atslēgu piekariņi galvenokārt kalpos kā prezentācijas materiāli, sagaidot jauno gadu, gan tos varēs iegādāties arī iedzīvotāji. Kalendāram “Apes novads 2015″ tirdzniecības maksa noteikta 2,21 eiro, kalendāram “Gaujiena 2015″ – četri eiro. Lēmums pieņemts, pamatojoties uz likumu “Par pašvaldību budžetiem”, izvērtējot novada tūrisma darba organizatores Sanitas Sproģes iesniegumu un novada domes Finanšu un tautsaimniecības komitejas priekšlikumu.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 09.12.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »