Piešķir naudas balvu par uzvaru Eiropas čempionātā

Aizvadītajā nedēļā valdība atbalstīja naudas balvu piešķiršanu vairākiem Latvijas sportistiem, viņu treneriem, atbalsta personālam, kā arī attiecīgajām sporta federācijām par izciliem sasniegumiem sportā 2013. gada nogalē un 2014. gadā. Naudas balvu saņēmēju vidū ir arī Alūksnē uzaugušais biatlonists Andrejs Rastorgujevs.

A. Rastorgujevam par Eiropas čempionātā izcīnīto pirmo vietu 20 kilometru distancē piešķirti 11 383 eiro, no kuriem 2390 eiro paredzēti nodokļu nomaksai. Pie naudas balvas ticis arī A. Rastorgujeva treneris Intars Berkulis (5692 eiro, tajā skaitā 1270 eiro nodokļu nomaksai), kā arī Latvijas Biatlona federācija, kurai par A. Rastorgujeva sasniegumiem piešķirti 24 900 eiro. Pavisam naudas balvas piešķirtas 700 687 eiro apmērā. To izmaksa tiks nodrošināta no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta līdzekļiem.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 09.12.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »