Mazo novadu grupā – otrie

Apes novads kļuvis par laureātu Tautas sporta Asociācijas izsludinātajā Vispasaules veselības nedēļā, kur mazo novadu grupā iegūta 2. vieta.

Apes novada sporta darba organizators Juris Ozoliņš atgādina, ka Vispasaules veselības nedēļa norisinājās laikā no 29. septembra līdz 5. oktobrim. Tās laikā Apes novada sporta organizatori visos pagastos piedāvāja iedzīvotājiem dažādas aktivitātes. “Apē sporta organizatore Aija Latika izstrādāja atsevišķu nolikumu aktivitāšu nedēļai un 4. oktobrī visas dienas garumā notika dažādas sacensības un aktivitātes riteņbraukšanā, skriešanā, tūrisma trasē, soļošanā, nūjošanā, šaušanā, kā arī dažādas aktivitātes darba kolektīvos,” iepazīstina J. Ozoliņš, sakot paldies lielākā darba veicējiem katrā no pagastiem – Aijai Latikai, Raivim Kalniņam, Armandam Būdam un Antim Malteniekam.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »