Aizvada pirmo sabraukumu

Alūksnes veterānu komanda uzsākusi dalību Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona 2015. gada veterānu telpu futbola čempionātā. Pirmais sabraukums Balvos beidzies ar vienu uzvaru un diviem zaudējumiem.

Čempionātu alūksnieši atklāja ar spēli pret “Ludzu”, kurā izcīnīta uzvara ar 1:0 (vārtus guva: Rolands Ozoliņš). Pārējās divās spēlēs par “Alūksnes” pretiniekiem kļuva “Rēzekne” un “Gulbene”. Spēlējot pret “Rēzekni”, piedzīvots zaudējums ar 1:2, bet spēlē pret “Gulbeni” – ar 1:5. Vienīgos vārtus abās spēlēs guva Māris Strazds. Pēc pirmā sabraukuma alūksnieši ar vienu uzvaru un diviem zaudējumiem ieņem 7. vietu deviņu komandu konkurencē.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 05.12.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »