Stāstīs par elektroenerģijas tirgus atvēršanu

Trešdien, 10. decembrī, pulksten 12 Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas lielajā zālē notiks tikšanās ar AS “Sadales tīkls” pārstāvi. Viņš atbildēs uz iedzīvotāju neskaidrajiem jautājumiem par drīzumā gaidāmo pāreju uz brīvu elektroenerģijas tirgu mājsaimniecībām.

“Kas šobrīd iedzīvotājiem jādara, kā saprast jauno elektroenerģijas iegādes kārtību, kā mācēt izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu? Šie un citi jautājumi nodarbina daudzus prātus,” nepieciešamību pēc šāda veida tikšanās skaidro Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Par elektroenerģijas tirgus atvēršanu mājsaimniecībām alūksniešiem stāstīs AS “Sadales tīkls” Klientu līgumu direktors Vents Kleikalīdis. Viņš atbildēs arī uz iedzīvotāju neskaidrajiem jautājumiem – kā turpmāk darbosies elektroenerģijas tirgus, kas tirgo elektrību, kā izvēlēties piemērotāko piedāvājumu, kā izvērtēt tirgotāju piedāvājumus un citiem.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »