Stāstīs par elektroenerģijas tirgus atvēršanu

Trešdien, 10. decembrī, pulksten 12 Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas lielajā zālē notiks tikšanās ar AS “Sadales tīkls” pārstāvi. Viņš atbildēs uz iedzīvotāju neskaidrajiem jautājumiem par drīzumā gaidāmo pāreju uz brīvu elektroenerģijas tirgu mājsaimniecībām.

“Kas šobrīd iedzīvotājiem jādara, kā saprast jauno elektroenerģijas iegādes kārtību, kā mācēt izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu? Šie un citi jautājumi nodarbina daudzus prātus,” nepieciešamību pēc šāda veida tikšanās skaidro Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Par elektroenerģijas tirgus atvēršanu mājsaimniecībām alūksniešiem stāstīs AS “Sadales tīkls” Klientu līgumu direktors Vents Kleikalīdis. Viņš atbildēs arī uz iedzīvotāju neskaidrajiem jautājumiem – kā turpmāk darbosies elektroenerģijas tirgus, kas tirgo elektrību, kā izvēlēties piemērotāko piedāvājumu, kā izvērtēt tirgotāju piedāvājumus un citiem.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma