Bruņoto spēku komandieris apmeklē Alūksnes vienību

Šodien, 5. decembrī, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube darba vizītē apmeklēs Alūksnē izvietoto vienību – Kājnieku skolu, kur piedalīsies karavīru zvēresta došanas ceremonijā. Vakar amatpersona viesojās Cēsu garnizonā.

“Apmeklējot Instruktoru skolu un Kājnieku skolu, kā arī Zemessardzes 27. kājnieku bataljonu un 31. aizsardzībai no masu iznīcināšanas ieročiem bataljonu, bruņoto spēku komandieris iepazīstas ar to vadības sagatavoto ziņojumu par vienību uzdevumiem un to izpildes gaitu, kā arī personālsastāva jautājumiem. Vizītes laikā bruņoto spēku komandieris apmeklē arī šo vienību infrastruktūras objektus,” laikrakstu informē Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas pārstāve Daina Ozoliņa.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 05.12.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

  • haha: ak dievs...

Aprīļa piektdienās 16.00 un 17.00 Mārkalnes tautas namā vingrošanas nodarbības projektā „Dzīvo vesels Alūksnes novadā!”.

22. aprīlī 18.00 Malienas tautas namā viesosies Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātris “Slieksnis” ar Marka Kamoleti komēdiju “Pidžama sešiem”.

23. aprīlī 12.00Alūksnes pilsētas bibliotēkas abonementā Jauno grāmatu diena, jauno grāmatu apskats.

23. aprīlī 15.30 Liepnas tautas namā rokdarbu pulciņa 5 gadu jubilejas izstādes “Mēs Latvijai” atklāšana, izstāde skatāma līdz 4. maijam.

Lasīt tālāk »