Jau rīt TV šovā Ciemos tiks noskaidrots viedākā Latvijas novada titula ieguvējs

Jau rīt, 20. novembrī, LTV1 pulksten 19.15 tiks demonstrēta TV viedspēles “Ciemos” fināla sērija, kurā noskaidrosies spēles uzvarētājs – komanda, kas iegūs ne tikai viedākā Latvijas novada titulu, bet arī galveno balvu no Latvijas Mobilā Telefona. Spēles laikā spriedze un saspīlējums dalībnieku vidū būs liels, bet noslēgumā uzvaru svinēs un kopīgi priecāsies visi finālisti, kas šova filmēšanas laikā kļuvuši par labiem draugiem.

Par labākā ciema godu finālā cīnīsies trīs komandas – Baldone, Alūksne un Viesīte. Raidījuma pēdējā sērijā dalībniekiem būs jārisina matemātiski uzdevumi Rūdolfa Blaumaņa stāstā „Brīnumu zālītes”, jāatklāj stāsti par Skanstes kalniņu, Ērgļu saspridzināto dzelzceļa tiltu un Engelberta fon Tīzenhauzena pils drupām, jāiztur Ābrama spēriens un jāizšūpojas Līgavas bizē Braku takās.

Negaidītu drosmi raidījuma pēdējā sērijā parādīs spēles jaunākā dalībniece – alūksniete Linda, kura, pārvarot bailes un uzņemoties milzu atbildību, viena pati veiks sarežģītu gaisa atrakciju uzdevumu. Varam arī pačukstēt, ka tieši Alūksnes komanda ir tā, kas visas spēles gaitā ir uzrādījusi vislielāko progresu viedierīču lietošanā, tāpēc dāmas spēles noslēgumā sagaidīs elpu aizraujošs pārsteigums no Latvijas Mobilā Telefona.

Televīzijas viedspēli Ciemos 6. un 7. epizodē pameta Vaiņodes un Rogovkas komandas, savukārt raidījuma sezonas izskaņā skatītāji varēs vērot līdz šim spraigāko sacensību, jo tās rezultātā tiks noskaidrota varošākā Latvijas novada titula ieguvējs.

Ciemos dalībnieki aizstāv ne tikai sava ciema vai pilsētas godu, bet arī cīnās par vērtīgām balvām no projekta idejas autoriem – Latvijas Mobilā Telefona! Spēles uzvarētāji saņems Samsung planšetes Galaxy Tab 4, savukārt komandas pārstāvētajai pilsētai Latvijas Mobilais Telefons dāvās 7000 eiro pilsētas attīstības projektiem, kurus varēs ieteikt paši pilsētas iedzīvotāji. Idejas, kuras tiks atzītas par vislabākajām un noderīgākajām  pilsētas izaugsmei, saņems uzņēmuma piešķirto naudas balvu projektu realizācijai.

Kā atzīst Ciemos varoņi, līdz finālam esošie septiņi raidījumi bijis spraigs piedzīvojums, apceļojot visu Latviju, iepazīstot gan pašiem sevi, gan vietējos visos Latvijas novados. Lai arī veikts grūtiem pārbaudījumiem un izaicinājumiem pilns ceļš, bijušas asaras, traumas, smiekli, dziesmas un dejas, viņi savu izvēli nemainītu, jo dalība spēlē devusi gan jaunas zināšanas, gan rosinājusi vēl vairāk iemīlēt un atklāt savu pilsētu un Latviju kopumā.

Plašāka informācija par raidījumu un dalībniekiem komandās:
Facebook: http://bit.ly/CiemosRaidijumi_fb
Draugiem: http://bit.ly/CiemosRaidijumi_dr
Twitter: https://twitter.com/Ciemostv

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma