SIA “Rūpe” – vadības maiņa

Šonedēļ SIA “Rūpe” notikusi vadības maiņa – no uzņēmuma valdes locekļa pienākumu pildīšanas atsaukts Valfrīds Vilks, viņa vietu ieņemot Artim Sviklim, kura pilnvaru sākuma datums noteikts ar 12. novembri.

Šīs izmaiņas notikušas ar Alūksnes novada domes priekšsēdētāja Artura Dukuļa kā SIA “Rūpe” vienīgā kapitāla daļu turētāja – Alūksnes novada pašvaldības – pārstāvja lēmumu.

Vadības maiņa uzņēmumā nav negaidīts notikums. Jau šīgada 1. aprīlī SIA “Rūpe” tika izveidota jauna štata vieta – ražošanas daļas vadītājs, kas vienlaikus bija uzņēmuma valdes locekļa vietnieks. Jaunizveidoto amatu ieņēma līdzšinējais “Rūpes” notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbu vadītājs A. Sviklis, lai turpmāko gadu plecu pie pleca strādātu ar uzņēmuma vadību, iepazīstot valdes locekļa darba specifiku un darba lauku, bet vēlāk pārņemtu “Rūpi” savā pārziņā. Priekšlikums par pakāpenisku vadības maiņu nāca no A. Dukuļa puses, bet valdes locekļa pēctecis izvēlēts kopā ar V. Vilku. Abi atbilstošāko kandidatūru saskatīja nepilnus trīsdesmit gadus vecajā alūksnietī, kurš Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskajā fakultātē ieguvis bakalaura grādu lauksaimniecības enerģētikā un SIA “Rūpe” nostrādājis trīs gadus.

Tiesa, savlaicīgi plānotā vadības maiņa notikusi gandrīz pusgadu ātrāk, nekā sākotnēji iecerēts. Kāpēc? “Ir lietas, kuras var izdarīt ātrāk,” savu lēmumu skaidro A. Dukulis.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 14.11.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »