Līderos izvirzās “Trapene”

Apes novada basketbola čempionātā aizvadīts otrais sabraukums, kurā spraigākās spēles risinājās starp trīs medaļu pretendentēm – komandām “Apiņi” (Ape), “Grundzāle” un “Trapene”.

“Līdzīgās, emociju bagātās spēlēs starp līdzvērtīgām komandām, kad rezultāts mainījās punkts punktā, šoreiz galotnēs aukstasinīgāki un veiksmīgāki bija trapenieši pār “Apiņiem” un “Apiņi” pār Grundzāli,” iepazīstina Apes novada čempionāta basketbolā organizators Juris Ozoliņš. Trapenieši pagājušā gada čempionus uzvarēja ar četru punktu pārsvaru – 49:45. Komandā “Trapene” rezultatīvākie bija Jānis Žagars (17) un Artis Joksts (10), bet komandā “Apiņi” – Reinis Mednis (19) un Kārlis Latiks (11). Līdzīgos spēku samēros aizritēja arī spēle starp “Apiņiem” un “Grundzāli”. Tajā apenieši uzvarēja ar 56:52. Komandā “Apiņi” labākie punktu guvēji bija Kārlis Latiks un Krišjānis Graudiņš, no kuriem katrs guva pa 11 punktiem, bet pretinieku komandā – Normunds Pauliņš (22) un Sandis Rullīts (17).

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 14.11.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »