Gatavojas Alūksnes novada čempionāta atklāšanai

Šogad Alūksnes novada basketbola čempionāts tiks organizēts citādāk, nekā ierasts. Vīriešu komandas čempiona titulu izcīnīs divās līgās, sieviešu komandu konkurencē uz uzvaru turnīrā pretendēs arī viesi no kaimiņu novada, bet pirmās spēles tiks aizvadītas jau decembrī, nevis, kā ierasts, – janvāra pirmajā pusē.

Sanāksmē nolemts, ka šogad Alūksnes novada basketbola čempionāts vīriešu komandām tiks organizēts divās līgās. Pirmajā spēlēs meistarības ziņā spēcīgākās komandas, kā, piemēram, “LAVE”, “Alsviķi”, “4plus”, “Meža zemes” un citas. Savukārt otrajā tiks dota iespēja spēlēt tiem, kas ar basketbolu ikdienā nav saistīti vai arī meistarības ziņā nevar konkurēt ar medaļu pretendentiem, bet kas labprāt pārbaudītu spēkus, pavadot saturīgi brīvo laiku nedēļas nogalēs. Čempiona tituls katrā līgā tiks izcīnīts atsevišķi.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 11.11.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »