Gatavojas Alūksnes novada čempionāta atklāšanai

Šogad Alūksnes novada basketbola čempionāts tiks organizēts citādāk, nekā ierasts. Vīriešu komandas čempiona titulu izcīnīs divās līgās, sieviešu komandu konkurencē uz uzvaru turnīrā pretendēs arī viesi no kaimiņu novada, bet pirmās spēles tiks aizvadītas jau decembrī, nevis, kā ierasts, – janvāra pirmajā pusē.

Sanāksmē nolemts, ka šogad Alūksnes novada basketbola čempionāts vīriešu komandām tiks organizēts divās līgās. Pirmajā spēlēs meistarības ziņā spēcīgākās komandas, kā, piemēram, “LAVE”, “Alsviķi”, “4plus”, “Meža zemes” un citas. Savukārt otrajā tiks dota iespēja spēlēt tiem, kas ar basketbolu ikdienā nav saistīti vai arī meistarības ziņā nevar konkurēt ar medaļu pretendentiem, bet kas labprāt pārbaudītu spēkus, pavadot saturīgi brīvo laiku nedēļas nogalēs. Čempiona tituls katrā līgā tiks izcīnīts atsevišķi.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 11.11.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma