Pirmo reizi kopā pulcējas skolu direktori un pašpārvaldes

Piektdien, 7. novembrī no pulksten 10.00 līdz 13.30 centrā “Pa GALMS” jeb Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā (ABJC) notiks Alūksnes un Apes skolu direktoru un skolēnu pašpārvalžu seminārs. Tas ir pirmais šāda veida pasākums Alūksnes novadā.

Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu metodiķe Ilze Zvejniece pastāstīja, ka seminārā plānots noskaidrot, kāda ir skolēnu pašpārvaldes loma skolas dzīvē, ko direktors vai administrācija vai skolotāji sagaida no skolēnu pašpārvaldes, ko savukārt skolēnu pašpārvalde sagaida no direktora, administrācijas, skolotājiem, kā arī plānots pārrunāt demokrātijas, caurspīdīguma principus, ko īstenot skolā.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »