Gaida ierosinājumus “Sirdspukstiem Mālupei”

Pirms pieciem gadiem, pirmajā Adventē, mālupieši piedzīvoja ilgi gaidīto brīdi – svinīgi tika atklāts jaunais Mālupes Saieta nams, kas pavēra jaunas iespējas kultūras dzīves attīstībai pagastā. Savu piekto dzimšanas dienu šogad svinēs arī “Sirdspuksti Mālupei” – pasākums, kurā katrs mālupietis kļūst par vienu sirdspukstu, lai kopā ar citiem veidotu saskanīgu ritmu, strādājot savā un visa pagasta labā.

“Nu jau par tradīciju kļuvis, ka novembra nogalē svinīgi tematiskā pasākumā “Sirdspuksti Mālupei” sveicam pagasta iedzīvotājus, kuri ar savu personīgo devumu atbalstījuši Mālupes pagasta cilvēkus,” atgādina Mālupes Saieta nama vadītāja Iveta Zvejniece.

Arī šogad viņa aicina Mālupes pagasta iedzīvotājus būt aktīviem un pieteikt apbalvošanai iedzīvotājus, kuri devuši ieguldījumu pagasta dzīvē vai personīgi atbalstījuši kādu no līdzcilvēkiem. Ierosinājumi tiks gaidīti līdz piektdienai, 21. novembrim, iesniedzot tos personīgi Mālupes pagasta pārvaldē vai bibliotēkā vai arī rakstot elektroniski uz e-pastiem “malupe@aluksne.lv” vai “bibl.malupe@aluksne.lv”.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »