Gaida ierosinājumus “Sirdspukstiem Mālupei”

Pirms pieciem gadiem, pirmajā Adventē, mālupieši piedzīvoja ilgi gaidīto brīdi – svinīgi tika atklāts jaunais Mālupes Saieta nams, kas pavēra jaunas iespējas kultūras dzīves attīstībai pagastā. Savu piekto dzimšanas dienu šogad svinēs arī “Sirdspuksti Mālupei” – pasākums, kurā katrs mālupietis kļūst par vienu sirdspukstu, lai kopā ar citiem veidotu saskanīgu ritmu, strādājot savā un visa pagasta labā.

“Nu jau par tradīciju kļuvis, ka novembra nogalē svinīgi tematiskā pasākumā “Sirdspuksti Mālupei” sveicam pagasta iedzīvotājus, kuri ar savu personīgo devumu atbalstījuši Mālupes pagasta cilvēkus,” atgādina Mālupes Saieta nama vadītāja Iveta Zvejniece.

Arī šogad viņa aicina Mālupes pagasta iedzīvotājus būt aktīviem un pieteikt apbalvošanai iedzīvotājus, kuri devuši ieguldījumu pagasta dzīvē vai personīgi atbalstījuši kādu no līdzcilvēkiem. Ierosinājumi tiks gaidīti līdz piektdienai, 21. novembrim, iesniedzot tos personīgi Mālupes pagasta pārvaldē vai bibliotēkā vai arī rakstot elektroniski uz e-pastiem “malupe@aluksne.lv” vai “bibl.malupe@aluksne.lv”.

Ilze Bogdanova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma