“Andelemandele” jau otro reizi būs Alūksnē

Vēl tikai nedēļa laika “pērļu medniecēm” sarīkot revīziju savā skapī, jo 15. novembrī populārais iepirkšanās pasākums “Andelemandele” jau otro reizi viesosies Alūksnē, kur to savās jaunajās telpās uzņems klubs – kultūras centrs “Cita Opera” (Uzvaras ielā 1).

“Andelē piedalīties var ikviena modes dāma, iemainot vai izpārdodot savus apģērbus, aksesuārus un apavus par ļoti simboliskām cenām – visbiežāk no viena līdz 10 eiro. Tas ir lielisks veids, kā ātri un vienkārši atsvaidzināt savu garderobi vai atbrīvoties no lietām, kas apnikušas vai vairs neder,” pasākuma būtību skaidro “Andele-mandele” mājasmāte Alūksnē Ieva Gerharde – Misiņa.

“Citas Operas” saimnieki šo pasākumu kluba repertuārā iekļāva jau pērn, un vasaras sākumā notika pirmais “pērļu medību” pasākums, Alūksni piepulcējot vietām, kur “Andelemandele” jau kļuvusi par iecienītu tradīciju. “Man pašai šādos pasākumos parasti izdodas atrast patiešām īstas pērles, ko veikalos varbūt vairs neuziet. Taču tikpat nozīmīga ir šī dāmu paradīzes noskaņa – to ir vērts izbaudīt, tādēļ nāciet kopā ar draudzenēm, māsām un mammām,” aicina I. Gerharde – Misiņa. Pasākums norisināsies no pulksten 11 līdz 15.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.11.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma