“Andelemandele” jau otro reizi būs Alūksnē

Vēl tikai nedēļa laika “pērļu medniecēm” sarīkot revīziju savā skapī, jo 15. novembrī populārais iepirkšanās pasākums “Andelemandele” jau otro reizi viesosies Alūksnē, kur to savās jaunajās telpās uzņems klubs – kultūras centrs “Cita Opera” (Uzvaras ielā 1).

“Andelē piedalīties var ikviena modes dāma, iemainot vai izpārdodot savus apģērbus, aksesuārus un apavus par ļoti simboliskām cenām – visbiežāk no viena līdz 10 eiro. Tas ir lielisks veids, kā ātri un vienkārši atsvaidzināt savu garderobi vai atbrīvoties no lietām, kas apnikušas vai vairs neder,” pasākuma būtību skaidro “Andele-mandele” mājasmāte Alūksnē Ieva Gerharde – Misiņa.

“Citas Operas” saimnieki šo pasākumu kluba repertuārā iekļāva jau pērn, un vasaras sākumā notika pirmais “pērļu medību” pasākums, Alūksni piepulcējot vietām, kur “Andelemandele” jau kļuvusi par iecienītu tradīciju. “Man pašai šādos pasākumos parasti izdodas atrast patiešām īstas pērles, ko veikalos varbūt vairs neuziet. Taču tikpat nozīmīga ir šī dāmu paradīzes noskaņa – to ir vērts izbaudīt, tādēļ nāciet kopā ar draudzenēm, māsām un mammām,” aicina I. Gerharde – Misiņa. Pasākums norisināsies no pulksten 11 līdz 15.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.11.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »