Atklāj Apes novada čempionātu basketbolā

Nedēļas nogalē starts tika dots Apes novada čempionātam basketbolā. Pēc pirmajām spēlēm vadībā izvirzījušies pagājušā gada finālisti – “Apiņi” (Ape) un “Trapene”, taču spēcīgs pretinieks viņiem solās būt turnīra jaunpienācēji – komanda “Grundzāle”, kas pērn bija vieni no Smiltenes čempionāta līderiem.

Čempionāta atklāšanas dienā katra komanda aizvadīja pa divām spēlēm. Ar abām uzvarām spēles beidzās “Apiņiem” (Ape) un “Trapenei”, kas pēdējos gados cīnījušās par turnīra uzvarētāju godu. “Apiņi” ar 64:44 uzveica “Gaujienu” un ar 74:40 “Virsaiti” (Ape), bet “Trapene” ar 69:48 bija pārāka pār “Virsaiti” un ar 66:58 pār “Grundzāli”. Pārējās spēles beidzās ar šādiem rezultātiem: “Gaujiena” – “BJSS Smiltene” 45:35; “Grundzāle” – “BJSS Smiltene” 69:48.

Lai arī pagaidām rezultāti nepārsteidz, gan “Apiņu”, gan “Trapenes” komandu pārstāvji atzīst, ka šogad čempionāts solās būt interesantāks, bet iznākums – neprognozējamāks. “Pagaidām spriest par visām komandām ir grūti, jo aizvadītas tikai pirmās spēles, taču tas, ka šogad uz uzvaru pretendēs ne tikai “Trapene” un “Apiņi”, bet arī “Grundzāle”, nav pat apšaubāms,” spriež komandas “Trapene” treneris Austris Gailītis. To, ka jaunpienācēji ir spēcīgi, trapenieši varēja pārliecināties jau pirmajā spēļu dienā, kad uzvara pār pretiniekiem izcīnīta aiz matu galiem.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.11.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »