Atklāj Apes novada čempionātu basketbolā

Nedēļas nogalē starts tika dots Apes novada čempionātam basketbolā. Pēc pirmajām spēlēm vadībā izvirzījušies pagājušā gada finālisti – “Apiņi” (Ape) un “Trapene”, taču spēcīgs pretinieks viņiem solās būt turnīra jaunpienācēji – komanda “Grundzāle”, kas pērn bija vieni no Smiltenes čempionāta līderiem.

Čempionāta atklāšanas dienā katra komanda aizvadīja pa divām spēlēm. Ar abām uzvarām spēles beidzās “Apiņiem” (Ape) un “Trapenei”, kas pēdējos gados cīnījušās par turnīra uzvarētāju godu. “Apiņi” ar 64:44 uzveica “Gaujienu” un ar 74:40 “Virsaiti” (Ape), bet “Trapene” ar 69:48 bija pārāka pār “Virsaiti” un ar 66:58 pār “Grundzāli”. Pārējās spēles beidzās ar šādiem rezultātiem: “Gaujiena” – “BJSS Smiltene” 45:35; “Grundzāle” – “BJSS Smiltene” 69:48.

Lai arī pagaidām rezultāti nepārsteidz, gan “Apiņu”, gan “Trapenes” komandu pārstāvji atzīst, ka šogad čempionāts solās būt interesantāks, bet iznākums – neprognozējamāks. “Pagaidām spriest par visām komandām ir grūti, jo aizvadītas tikai pirmās spēles, taču tas, ka šogad uz uzvaru pretendēs ne tikai “Trapene” un “Apiņi”, bet arī “Grundzāle”, nav pat apšaubāms,” spriež komandas “Trapene” treneris Austris Gailītis. To, ka jaunpienācēji ir spēcīgi, trapenieši varēja pārliecināties jau pirmajā spēļu dienā, kad uzvara pār pretiniekiem izcīnīta aiz matu galiem.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.11.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma