Atklāj Apes novada čempionātu basketbolā

Nedēļas nogalē starts tika dots Apes novada čempionātam basketbolā. Pēc pirmajām spēlēm vadībā izvirzījušies pagājušā gada finālisti – “Apiņi” (Ape) un “Trapene”, taču spēcīgs pretinieks viņiem solās būt turnīra jaunpienācēji – komanda “Grundzāle”, kas pērn bija vieni no Smiltenes čempionāta līderiem.

Čempionāta atklāšanas dienā katra komanda aizvadīja pa divām spēlēm. Ar abām uzvarām spēles beidzās “Apiņiem” (Ape) un “Trapenei”, kas pēdējos gados cīnījušās par turnīra uzvarētāju godu. “Apiņi” ar 64:44 uzveica “Gaujienu” un ar 74:40 “Virsaiti” (Ape), bet “Trapene” ar 69:48 bija pārāka pār “Virsaiti” un ar 66:58 pār “Grundzāli”. Pārējās spēles beidzās ar šādiem rezultātiem: “Gaujiena” – “BJSS Smiltene” 45:35; “Grundzāle” – “BJSS Smiltene” 69:48.

Lai arī pagaidām rezultāti nepārsteidz, gan “Apiņu”, gan “Trapenes” komandu pārstāvji atzīst, ka šogad čempionāts solās būt interesantāks, bet iznākums – neprognozējamāks. “Pagaidām spriest par visām komandām ir grūti, jo aizvadītas tikai pirmās spēles, taču tas, ka šogad uz uzvaru pretendēs ne tikai “Trapene” un “Apiņi”, bet arī “Grundzāle”, nav pat apšaubāms,” spriež komandas “Trapene” treneris Austris Gailītis. To, ka jaunpienācēji ir spēcīgi, trapenieši varēja pārliecināties jau pirmajā spēļu dienā, kad uzvara pār pretiniekiem izcīnīta aiz matu galiem.

Ilze Bogdanova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 07.11.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma