Mazpulcēniem bagāts ražas laiks

Vidzemes mazpulcēni kopā ar vadītājiem šoruden sapulcējās Salacgrīvas novada Liepupē, lai prezentētu paveikto. Bija sabraukuši 20 mazpulki ar vairāk nekā 100 mazpulcēniem. Projektu forums mazpulkiem ir svarīgākais gada notikums, kur notiek mazpulcēnu darba izvērtēšana jeb, kā teica biedrības “Latvijas Mazpulki” valdes priekšsēdētāja Randa Medne, – projekti un to prezentēšana ir mazpulku rupjmaizīte.

Mazpulcēni jau pavasarī varēja izvēlēties sava projekta tēmu. Biedrība “Latvijas Mazpulki” šajā gadā aicināja mazpulcēnus pievērsties vēstures pētīšanai un izstrādāt grupas projektus ”Karavīri laikmetu griežos”, sadarboties ar Pūres Dārzkopības pētījumu centru par Latvijas cūku pupu audzēšanu, audzēt pupiņas un nodot tās zemnieku saimniecībai “Ezerkauliņi” un piedalīties projektā “Mans dzīvais dārzs” par sliekkomposta izmantošanu dažādu augu audzēšanā. Mazpulcēniem ir atļauts arī pašiem brīvi izvēlēties savu projekta tēmu.

Sarmīte Salmiņa, Ilzenes mazpulka vadītāja
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 04.11.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »