Dziesma ansambļus tuvina un spēcina

Pirms nedēļas Mārkalnes tautas namā pirmo reizi savus draugus no kaimiņu pagastiem uz sadziedāšanos aicināja pagasta sieviešu vokālais ansamblis, kuru vada Leonora Dambīte. Tam vienojošais sauklis bija: “Es visus labos brīžus salikšu reiz kopā”.

Ieinteresētību izrādīja arī Alūksnes novada tālāko apdzīvoto vietu vokālās vienības un pavisam sabrauca ansambļi no Annas, Ilzenes, Jaunannas, Liepnas, Veclaicenes un Ziemera pagastiem. Mārkalnes tautas nama vadītājas pienākumu izpildītāja Sanita Silirova uzsvēra, ka šī sadziedāšanās likusi stingrus pamatus, lai nākotnē šāds notikums kļūtu par tradīciju pagasta amatieru kolektīva radošajā dzīvē. Šo cerību stiprinājis arī tas apstāklis, ka todien kopā ar dziedātājiem bijusi Mārkalnes un Pededzes pārvaldes vadītāja Daiga Vītola un pārstāvēto pagastu tautas namu vadītāji.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 31.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »