Akcija “Apceļo seno Atzeles zemi!” šogad noslēdzas Alsviķos

Ja mīlat ceļot rudenī, vēl līdz novembrim interesentiem ir iespēja piedalīties ceļošanas akcijā “Apceļo seno Atzeles zemi!” un tad pulcēties sezonas noslēguma pasākumā, kas šogad notiks Alsviķos. Lai akcijas dalībniekiem un tās veidotājiem būtu iespēja plašāk iepazīt Alūksnes novada un Alsviķu pagasta kultūrvēsturiskās vietas un objektus, vēl visu oktobri var doties ekskursijās kopā ar gidu Jāni Poli.

Katru gadu akcija notiek citādā veidolā, bet sezonas noslēgums un apkopojums notiek pasākumā ar atpūtas vakaru, uz kuru tiek uzaicināti visu novadu tūrisma darba speciālisti un uzņēmēji, lai apkopotu rezultātus un plānotu, domātu nākamā gada idejas. Šādi sezonas noslēguma pasākumi ir notikuši Apes novada Gaujienā, Balvos un Viļakā. Savukārt 1. novembrī pulksten 19 visi akcijas dalībnieki tiks gaidīti Alsviķu kultūras namā. Šim nolūkam alsviķieši īstenojuši projektu “ Lai dzīvotu senais Atzeles novads…”.

Akcijas noslēguma pasākuma namamāte, Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane pastāstīja, ka Alsviķu pagasta iedzīvotāji, biedrības “Alsviķu pagasta attīstībai un labklājībai” dalībnieki vēsturnieka, pagasta tūrisma darba organizatora Jāņa Poļa vadībā ir aktīvi akcijas “Apceļosim seno Atzeles zemi” dalībnieki un labprāt iesaistās tās piedāvātajās aktivitātēs. “Lai akcijas dalībniekiem un tās veidotājiem būtu iespēja plašāk iepazīt Alūksnes novada un Alsviķu pagasta kultūrvēsturiskās vietas un objektus, vēl oktobrī piedāvājam ekskursijas Jāņa Poļa vadībā, kā arī šā gada akcijas potenciālajiem apceļotājiem un organizatoriem,” stāsta M. Ramane.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 17.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »