Akcija “Apceļo seno Atzeles zemi!” šogad noslēdzas Alsviķos

Ja mīlat ceļot rudenī, vēl līdz novembrim interesentiem ir iespēja piedalīties ceļošanas akcijā “Apceļo seno Atzeles zemi!” un tad pulcēties sezonas noslēguma pasākumā, kas šogad notiks Alsviķos. Lai akcijas dalībniekiem un tās veidotājiem būtu iespēja plašāk iepazīt Alūksnes novada un Alsviķu pagasta kultūrvēsturiskās vietas un objektus, vēl visu oktobri var doties ekskursijās kopā ar gidu Jāni Poli.

Katru gadu akcija notiek citādā veidolā, bet sezonas noslēgums un apkopojums notiek pasākumā ar atpūtas vakaru, uz kuru tiek uzaicināti visu novadu tūrisma darba speciālisti un uzņēmēji, lai apkopotu rezultātus un plānotu, domātu nākamā gada idejas. Šādi sezonas noslēguma pasākumi ir notikuši Apes novada Gaujienā, Balvos un Viļakā. Savukārt 1. novembrī pulksten 19 visi akcijas dalībnieki tiks gaidīti Alsviķu kultūras namā. Šim nolūkam alsviķieši īstenojuši projektu “ Lai dzīvotu senais Atzeles novads…”.

Akcijas noslēguma pasākuma namamāte, Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane pastāstīja, ka Alsviķu pagasta iedzīvotāji, biedrības “Alsviķu pagasta attīstībai un labklājībai” dalībnieki vēsturnieka, pagasta tūrisma darba organizatora Jāņa Poļa vadībā ir aktīvi akcijas “Apceļosim seno Atzeles zemi” dalībnieki un labprāt iesaistās tās piedāvātajās aktivitātēs. “Lai akcijas dalībniekiem un tās veidotājiem būtu iespēja plašāk iepazīt Alūksnes novada un Alsviķu pagasta kultūrvēsturiskās vietas un objektus, vēl oktobrī piedāvājam ekskursijas Jāņa Poļa vadībā, kā arī šā gada akcijas potenciālajiem apceļotājiem un organizatoriem,” stāsta M. Ramane.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 17.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma