Aicina sarosīties pirmajam Sieviešu forumam

Kā stiprināt savu un vietējās kopienas sieviešu konkurētspēju iespējām un notikumiem pārbagātā pasaulē? Kā motivēt sevi un domubiedrus izaugsmes veicināšanai?

Alūksnes novada sieviešu apvienības (ANSA) pārstāve Lienīte Spiridonova aicina atbilžu praktisko pusi meklēt Radošajā NEdarbnīcā “Lai ko tu domā, domā citādi!” jau nākamnedēļ, 25. oktobrī pulksten 12, ar ko Alūksnē tiks pasludināta gatavošanās pirmajam Alūksnes novada forumam, kas savukārt notiks 8. novembrī.

Tajās dalībnieki varēs izzināt savus iekšējos radošos resursus un pielietot tos konkurētspējas stiprināšanai, pielietot radošās domāšanas metodes kā rīkus darbam ar nevalstisko organizāciju biedriem, izstrādāt konkurētspējīgas mazbudžeta biznesa un citu jomu idejas, kā arī veidot jaunas pakāpes attiecības kopienā caur radoši praktisku risinājumu radīšanas prieku. Pasākumu vadīs biedrības “Zinis” radošās domāšanas eksperte Vita Brakovska. “Tas būs ļoti noderīgi gan personības izaugsmei, gan nevalstiskā sektora aktivizēšanai. Pasākums ir bezmaksas, taču dalībnieku skaits ir ierobežots, vēlams interesēties savlaicīgi, rakstot uz: ansa.katrina@gmail.com.

 Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 17.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma