Aicina sarosīties pirmajam Sieviešu forumam

Kā stiprināt savu un vietējās kopienas sieviešu konkurētspēju iespējām un notikumiem pārbagātā pasaulē? Kā motivēt sevi un domubiedrus izaugsmes veicināšanai?

Alūksnes novada sieviešu apvienības (ANSA) pārstāve Lienīte Spiridonova aicina atbilžu praktisko pusi meklēt Radošajā NEdarbnīcā “Lai ko tu domā, domā citādi!” jau nākamnedēļ, 25. oktobrī pulksten 12, ar ko Alūksnē tiks pasludināta gatavošanās pirmajam Alūksnes novada forumam, kas savukārt notiks 8. novembrī.

Tajās dalībnieki varēs izzināt savus iekšējos radošos resursus un pielietot tos konkurētspējas stiprināšanai, pielietot radošās domāšanas metodes kā rīkus darbam ar nevalstisko organizāciju biedriem, izstrādāt konkurētspējīgas mazbudžeta biznesa un citu jomu idejas, kā arī veidot jaunas pakāpes attiecības kopienā caur radoši praktisku risinājumu radīšanas prieku. Pasākumu vadīs biedrības “Zinis” radošās domāšanas eksperte Vita Brakovska. “Tas būs ļoti noderīgi gan personības izaugsmei, gan nevalstiskā sektora aktivizēšanai. Pasākums ir bezmaksas, taču dalībnieku skaits ir ierobežots, vēlams interesēties savlaicīgi, rakstot uz: ansa.katrina@gmail.com.

 Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 17.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »