Pirmā palīdzība – “Pārtikas paka”

Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” ir Latviešu Samariešu apvienības vadīta pārtikas programma, lai sniegtu atbalstu ģimenēm ar bērniem, pensionāriem un invalīdiem ar ienākumiem zem iztikas minimuma 252 eiro mēnesī un sociālais dienests nav piešķīris trūcīgā vai maz-nodrošinātā statusu.

Pārtikas pakas tiek dalītas visā Latvijā sadarbībā ar vietējām labdarības organizācijām vai pašvaldību sociālajiem dienestiem. Alūksnes un Apes Novada fonds šajā akcijā ir iesaistījies kopš šīs programmas pirmsākumiem un novērtē tās nozīmīgumu. Mūsu labdarības organizācija bijusi arī aktīvākā Glābējpaku organizētāja.

Fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece norādīja: “Pārtikas banka palīdz trūkumā nonākušajiem. Pārtikas pakas saturs tiek veidots no ražotāju un pārstrādātāju vai tirgotāju ziedotām precēm. Par naudas ziedojumiem tiek iegādātas tās pārtikas preces, kuras nav saņemtas ziedojumu veidā.”

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 14.10.2014.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »